Müşterilerimizin taleplerini karşılamak bizler için önceliktir. Fakat talep edilen çeşitli detaylar, istek ve donanımlar uzman kadromuz tarafından değerlendirilmelidir. Sağlıklı bir şekilde sürecin devam etmesi ve detayların tam karşılanması için sizlerle yüz yüze, online veya telefonda olacak şekilde görüşme sağlanması ve sonrasında işin detaylarının konuşulması hatta referansların gösterilmesi oldukça önemlidir. Possify ailesi olarak bizler ister arzu ettiğiniz desteği kendimiz sağlamakta, istediğiniz de satışını yaptığımız markaların ürünlerini sizlerle buluşturmaktayız.

İhtiyaca yönelik tüm talepler konuşulduktan sonra beklentilerinizi karşılamak için güvenilir, hızlı ve uygun fiyat garantisi ile karşınıza çıkmaktadır. Akıllı şehir projeleri ile ister mekanlarınızda otomasyon sistemlerini tercih edebilir, teknik donanımları kısa sürede alabilirsiniz. Akıllı perakende projesi ile çok bilinen firmalara eşlik etmekte ve tüm desteği sağlamaktayız. Restaurant, otel, fabrika gibi geniş çaplı ağlarda donanım ve otomasyon sistemlerinin yanı sıra el terminalleri ve yazıcılar için de gerekli destek verilir. Tüm bu şirketler farklı amaçlara hizmet etse de gerekli tüm teknik alt yapı sağlanabilir, olumlu ya da olumsuz maddelere çözüm üretilir ve kullanım hakkında gerekli tüm detaylar verilir. Uzman kadromuz ile sizlere uygun şekilde üretilen cihazlar gerekli düzenlemeden geçmekle birlikte amaç dışı olan her ek uygulamadan uzak durulmasını sağlar. Kullanılacak ürünün amaca uygun olarak meydana getirilmesi ve dolayısıyla ek masraflarından önüne geçilmesi bu açıdan önemlidir.

Uzun vadede yüksek kar sağlayan dayanıklı mobil projeleri lojistik, inşaat ve imalat gibi birçok alanda faaliyettedir. Fiyat olarak herhangi bir cihazdan daha yüksek olurken geniş açıdan düşünüldüğünde dayanıklılık ve yüksek verimlilik fiyatın önüne geçmektedir. Dayanıklı mobil cihazlar yüksek çalışma sıcaklığından etkilenmezler ve dolayısıyla günlük olarak kullanılabilecek cihazlardan ayrılırlar. Bu projelerde cihazların yanı sıra dış etmenlerinde hesaplanması gerekir. Cihazı etkileyebilecek olan özellikle nem, sıcaklık ve toz gibi tüm detaylar projede hesaplanır ve ona göre bir yol haritası çizilir.

REFERANS PROJELER