Possify El Terminalleri ile G4S Projesi
1901 yılında Danimarka’da kurulan G4S güvenlik şirketinin Securicor ile birleşerek bu adı alması 2004 yılına rastlar. G4S güvenlik sistemini teknolojiye entegre ederek ve uzman kadrosuyla durmadan çalışarak günümüzün lider güvenlik şirketi haline gelmiştir. G4S Türkiye 400’den fazla firma ve 500’den fazla iş yerinde kanunlara uygun şekilde yerleştirilmiş 4000’den fazla profesyonel güvenlik görevlileriyle Türkiye’de güvenlik denildiğinde akla gelen ilk isimdir. Güvenlik gibi önemli bir konunun en iyi noktaya çıkarılması ve en hızlı iletişime sahip olması Possify android el terminallerinin kullanımıyla sağlanmaktadır.

Possify Android El Terminalleri
Possify’ın çeşitli amaçlara ve işletim sistemleriyle piyasaya sunduğu el terminalleri arasında Android işletim sistemine sahip el terminalleri sıklıkla şirketler tarafından tercih ediliyor. Tuşlu ve dokunmatik, tabancalı ve tabancasız değişen çeşit ve özellikte el terminalleri kullanıma sunulmuş vaziyette.
Seuic Autoid Q7 el terminali ürünü Android 10.0 işletim sistemine ve tabancalı bir yapıya sahip. Tutuşu tabanca sayesinde oldukça kolay ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Kablosuz iletişimi Bluetooth 5.0 işe sağlıyor. Android 9.0 işletim sistemiyle çalışan Seuic Autoid A9 da yine tuşlu bir el terminali ancak tabancası bulunmuyor. Boyutlarıyla ve kullanım kolaylığıyla Possify firmasının karakterini yansıtıyor. Seuic Q7 ve Q7S de Android işletim sistemiyle çalışan ve daha büyük ekran, daha ince yapıda tuş kısmıyla tutuş kolaylığı sağlayan bir tasarıma sahip. Kablosuz iletişimi Wlan WiFi ile sağlıyor. Autoid Q9 el terminali Android 10.0 işletim sistemiyle çalışan bir diğer tuşlu cihaz. Kablosuz mobil iletişimi Bluetooth 5.0 ile sağlıyor.


Possify dokunmatik el terminalleri arasında Seuic Cruise 1-P, Urova DT50 ve Gainscha el terminali bulunuyor. Cruise 1-P el terminali Android 9.0 ve 11.0 işletim sistemiyle uyumlu. Bluetooth 4.2 kullanan Android cihaz sağlam ve estetik bir yapıya sahip. Urova DT50 cihazı Android 9.0 işletim sistemiyle işlev görüyor. Gainscha Android el terminali ise yazıcılı bir el terminali. 640 gram ağırlığı ve boyutları ile zarif olduğu kadar sağlam ve kaliteli bir ürün.

G4S Possify El Terminali Projesi
El terminalleri bir noktadan girilen veriyi ana merkezde toplama özelliğine sahip akıllı cihazlardır. G4S gibi üst düzey bir güvenlik firması, Possify’ın sunmuş olduğu Android el terminallerini bünyesinin bir parçası haline getirerek mobil iletişimde çağı yakalıyor. Dokunmatik Android el terminalleri sisteme girilen verileri hızlı kontrol etme olanağı sağlıyor. Sistem ağına erişim özelliğiyle birlikte, ana merkezde toplanmış tüm verilere ulaşım şansı doğuyor. Böylece gerekli olan her durumda hızlı ve güvenilir bilgi akışı sağlanmış oluyor. Güvenlik alanında böylesine önemli bir isim olan G4S, kurum içi mobil iletişimi Possify el terminalleriyle rahat ve güvenilir şekilde gerçekleştiriyor. Kullanım kolaylığı ve dokunmatik ekran cihazın teknik özelliklerinin yanı sıra işleyişi hızlandıran önemli faktörler arasında yerini almış durumda. Zarif ve sağlam yapısıyla uzun süre kullanım avantajı da böylelikle sağlanıyor.

Mobil İletişimin Önü Possify ile Açılıyor!
Kaliteli, sağlam ve bir o kadar da zarif bir yapıya sahip Android el terminallerimizi hızlı üretim ile birleştiriyor ve firmalara ihtiyacı olan iletişimi ve güvenliği sağlıyoruz. Android el terminallerimiz estetik olduğu kadar kullanışlılar da. Sunduğumuz kaliteyi iş birliği içerisinde olduğumuz firmalara beğeniyor olacak ki günden güne bizimle çalışan isimlerin sayısı artıyor. Possify ile mobil iletişim farklı bir çığır açıyor.