Possify olarak birçok sektöre otomasyon çözümleri sunuyoruz. Bununla birlikte kurumsal firmalara da aynı otomasyon çözümlerini sunmaya devam ediyoruz. Bu otomasyon çözümleri arasında etiket yazıcılar, fiş yazıcıları, self servis kiosklar gibi birçok ürün yer alır. Bunlara ek olarak kurumsal şirketlere özel ihtiyaçları dahilinde anahtar teslim proje hizmeti sunuyoruz.

Possify Otomasyon Çözümleri Kurumsal Şirketlerde

Sektöründe öncü bir firma olarak sağlık sektöründen perakende sektörüne Lojistik sektöründen yeme içme sektörüne kadar geniş yelpazeli bir hizmet anlayışımız bulunuyor. Birçok sektör dahilinde donanım ve otomasyon çözümleri sunuyoruz. Bununla beraber birçok firmaya ve kuruluşa üretim ve fabrikasyon sistemleri konusunda destek oluyoruz.Bütün bunları yaparken müşteri memnuniyetini esas alan politikamız dahilinde süreçlerimizi oluşturuyoruz. Bu minvalde kurumsal şirketler için ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde anahtar teslim projeler sunuyoruz. Bu projelerde yer alan ürünlerden birkaçı özel tasarım kiosklar, etiket ve fiş yazıcıları otomasyon donanım sistemleri yer alıyor.

Kurumsal şirketlere sunduğumuz self servis kiosklar için sektör bazlı entegrasyonlarını gerçekleştirerek müşterilerimize sunuyoruz. Bu kiosklar sayesinde kullanım amacı doğrultusunda bütün yazılım sistemleri dahilinde hizmet sunmaya devam ediyoruz. Self servis kiosklar kurulumu kolay ve maliyeti düşük ürünler olmasından kaynaklı tercih edilme olasılığı fazla olan otomasyon çözümleri arasında yer alır.

Kurumsal şirketlerdeki kullanım alanları son derece geniş olan kisoklar, cihazlar arası veri toplama aracı olarak görev yapma potansiyeline sahip cihazlardır. Bu ürünlerin kullanımı sayesinde personel masraflarından tasarruf ederek personelin yapacağı işleri kiosklar aracılığı ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Şık ve zarif tasarıma sahip wi-fi destekli el terminalleri kurumsal firmalar tarafından tercih edilen bir diğer ürün arasında yer alır. 

El terminalleri sayesinde her türlü barkodu kolay bir şekilde sisteme tanımlayabilirsiniz. Bununla birlikte uygulamayı daha güvenilir kullanmak isterseniz parmak izi tanıma özelliğini aktif edebilirsiniz.

Garantili ve Güvenilir Ürünleri ile Possify

Bunlara ek olarak kurumsal firmalara yazıcı hizmetleri de veriliyor. Endüstriyel amaçlı üretilen bu ürünleri uzun yıllar Possify güvencesi ile kullanabilirsiniz. Possify güvencesi ile tasarlanan ürünlerin 2 yıl garanti desteği de bulunuyor. Her koşulda teknik servis hizmeti vererek müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Possify olarak müşteri memnuniyetini esas alan politikamız dahilinde müşteri talepleri ışığında anahtar teslim projelerimizi oluşturmaya devam ediyoruz. İş süreçlerimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekillendiriyoruz. Bu doğrultuda süreçlerimizi şeffaf bir şekilde müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Bu sayede güvenilir temellere atılmış iş ilişkileri kurmaya özen gösteriyoruz.

Bu süreç donanımlı ve tecrübeli teknik ekibimiz ile müşterilerimizin isteklerinin üzerine çıkmaya özen göstererek çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bu sayede firmaların iş süreçlerinin daha verimli ve hızlı bir hal almasına destek oluyoruz. Çalıştığımız ve Possify donanım sistemlerini bünyesine dahil ettiğimiz firmalar dahilinde kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Son teknolojiyi yakından takip ederek tecrübeli ekibimizi donanımlı bir şekilde müşterilerimize destek olmasına özen gösteriyoruz. Anahtar teslim projelerimiz özelinde tüm süreçleri detaylı bir şekilde planlayarak eksiksiz bir şekilde hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Bu sayede müşteri memnuniyetini kazanmış bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.

Anahtar teslim projeler dahilinde ürünlerin satışı gerçekleştikten sonrasında bile Possify ailesi olarak teknik servis hizmeti vermeye devam ediyoruz. Ürünlerin kullanımı ve entegrasyonu ile müşterilerimizi sorun yaşamayacak şekilde bilgilendirme sağlamak bizler için önemli konulardan birisidir. Bu doğrultuda Possify olarak günden güne kendimizi geliştirerek müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz.

Android El Terminalleri

Seuic Cruise 2

300DPI
203DPI