Possify olarak birçok sektörde olduğu gibi perakende sektöründe de otomasyon sistemleri sunmaya devam ediyoruz. Müşteri talebi doğrultusunda anahtar teslim perakende çözümleri sunmak için titizlikle çalışıyoruz. Bu doğrultuda perakende sektörüne dahil ettiğimiz ürünler arasında masa üstü pos terminalleri, EFT pos ödeme terminali, kiosk projeleri, barkod okuyucular gibi birçok ürün yer alıyor.

Possify Ürünleri Perakende Sektöründe

Possify olarak perakende sektörünün verimli ve hızlı olabilmesi adına birçok otomasyon ve donanım çözümleri hizmeti veriliyor. Bu hizmetler dahilinde self servis kiosklar, fiş yazıcılar, para çekmeceleri, müşteri ekranları, menü ve tanıtım panel pc çözümleri gibi birçok ürün bulunuyor. Possify olarak bu ürünleri sektör bazlı entegrasyonlarını sağlayarak müşterilerimize teslim ediyoruz.

Possify tarafından sunulan market çözümleri sayesinde iş süreçlerinin daha verimli bir hal alması sağlandı. Fiş yazıcılar, pos terminalleri, para çekmeceleri ve müşteri ekranları gibi marketlerde sıklıkla kullanılan otomasyon çözümler sayesinde oluşabilecek yoğunluğun önüne geçilerek süreçlerin hızlı bir şekilde yürütülmesine katkıda bulunulmuş oldu.

Buna ek olarak özel tasarım kiosklar sayesinde mağaza dışında da müşterilerle etkileşim halinde olabileceğiniz sistemler mağaza otomasyon donanımları içerisinde dikkat çeken ürünler arasında yer alır. Buna ek olarak menü ve tanıtım panel pc çözümleri sayesinde reklam ve pazarlama açısından ve sipariş sürecinde yeme içme sektöründe büyük katkıları olduğu söylemek mümkündür.

Possify tarafından sunulan diğer ürünlere ise sağlık sektöründe özellikle eczanelerde rastlamak mümkündür. Possify güvenceli fiş ve etiket yazıcılar sayesinde doktor tarafından yazılan reçeteyi bu ürünler sayesinde çıktısını kolay bir şekilde alınmasını sağladı. Bu süreçten öncesinde ilaç kullanımları ilaç paketleri üzerlerine el ile bilgilendirmeler yapılırken bu fiş ve etiket yazıcıları sayesinde doktorun yazdığı gibi etiketlerin basılmasına katkı sağlandı. Bu sayede zamandan tasarruf edilmiş oldu.

Self servis kiosklar yeme içme sektöründe büyük kolaylık sağlayan ürünler arasında yer alır. Bu ürünler dahilinde sıra beklemeden kolay ve hızlı bir şekilde siparişinizi verebilme kolaylığı sağlar. Bu ürünler sayesinde yeme içme sektöründe iş yükünden ve zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Bunların yanında menü ve tanıtım panel pc çözümleri ile eski usul broşürler kullanılmadan dijital ortamda kaliteli görsellerle seçeceğiniz yemeğe ait detaylara kolay bir şekilde ulaşma avantajını elde etmiş olursunuz.

Tüm bu ürünler endüstriyel amaçlı üretilmiş olup uzun ömürlü kullanımı bu özelliği sayesinde beraberinde getirir. Ayrıca Possify garantili ürünler ile herhangi bir sorun yaşanması dahilinde teknik servis hizmetini kolay ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Perakende Sektöründe Possify Farkı

Possify olarak çalıştığımız sektörler ve firmalar özelinde ürünlerimiz ile süreçlerinin daha iyi bir hale gelmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Firmalardan gelen özel talepler esas alınarak oluşturduğumuz anahtar teslim projeler dahilinde ise müşterilerimiz ile süreçlerimizi şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz. Bu sayede süreçlerimizin yönetimi aşamasında herhangi aksama veya sorun ile karşılaşmıyoruz.

Teknolojiyi yakından takip ederek ürünlerimizi son teknoloji dahilinde sunmaya özen gösteriyoruz. Dijitalleşen dünyada geride kalmak istemiyorsanız Possify güvenceli ürünleri bünyenize dahil edebilirsiniz.  Bu sayede süreçlerin yönetimi ve takibi açısından diğer firmalara oranla bir adım önde olursunuz.

Possify olarak müşteri taleplerini esas alarak şekillendirdiğimiz süreçlerimiz dahilinde yolumuza devam edeceğiz. Müşterilerimizle kurduğumuz ilişkiler Possify ailesi olarak bizim için önemlidir. Bu doğrultuda hizmetlerimizi sunmaya devam edeceğiz. Her geçen gün kendimizi geliştirerek siz değerli müşterilerimize kaliteli ürünler sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

 

Android El Terminalleri

Seuic Cruise 2

300DPI
203DPI

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 246T Beyaz Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 435ZC Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 428U Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 425X Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 428UD Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

EY 24U Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 33X Etiket Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 22U Bileklik Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 8X Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 42SUD Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

GP CH422D Barkod Yazıcı