Yatsan Possify ile Daha Güçlü
İnsanlığın vazgeçilmez olgusu olan uyku gündelik hayattı, işlere odaklanmayı ve psikolojik durumu etkileyen en önemli faktörlerin başında geliyor. Yatsan 1974’den bu yana müşterilerine kaliteyi sunma amacı güderek ürün piyasa sürmeye devam eden bir marka. Marka misyonunu “Uyku deneyimini ve konfor anlayışını geliştirerek yaşama değer katma” olarak belirtiyor. Müşterilerini bu denli önemseyen deneyimli bir firmanın, müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşıyacak Possify ile iş birliği içinde çalışması ise yadsınmayacak bir durum.

Possify Yatsan Projesi
Possify ailesi olarak Android veya Windows işletim sistemine sahip el terminallerimiz ile kaliteyi, teknolojiyi, müşteri memnuniyetini ve pratikliği iş birliği yaptığımız ve sayıları günden güne artan tüm firmalara tam anlamıyla yaşatıyoruz. Sektör bazında düşünerek Yatsan’a en uygun el terminalini öneriyor ve sürece hızlandırıcı yönde pozitif bir etki sağlıyoruz. Yatsan bünyesinde Android 9.0 işletim sistemine sahip Possify Seuic Cruise 1-P el terminalini kullanıyor.
Seuic Cruise 1-P Android el terminalinin görünümü tıpkı bir akıllı telefon gibi. Siyah renk ile piyasaya sunulmuş Android cihaz Bluetooth 4.2 ile kablosuz iletişimi sağlıyor. Ara birimleri GPS, Beidou, GLONASS, Wavelink/SOTI ve Android SDK. GPS, kurum içi iletişimde sinyaller vasıtasıyla diğer cihazların konumunu belirlemeyi sağlıyor. Beidou Çin tarafından geliştirilen GPS gibi bir uydu konumlandırma sistemi. GLONASS ise Rusya tarafından geliştirilmiş ikinci kuşak uydu sistemi olarak biliniyor. SOTI, eksiksiz mobil içerik ve uygulama yönetimi için gerekli araçları sunuyor. Android cihazlarda yeni bir uygulamanın çalıştırılması amacıyla Android SDK kullanımı gerekli.

Possify Seuic Cruise P1 El Terminali Kullanmanın Yararları
Cruise P1 android el terminali hızlı ve kaliteli veri aktarımı sağlıyor. Verilerin el ile ya da barkod okuyucu vasıtasıyla sisteme girilmesiyle beraber farklı noktalardan aktarılan veriler ana merkezde toplanarak arşivleniyor. Her şeyin en ince detayına kadar anında görülebilmesi işleyişi maksimum güven düzeyine çıkarıyor.
O an Yatsan’ın bir mağazasında olmayan bir ürünün Android cihazın getirdiği kolaylıkla stok durumu sorgulanabiliyor. Cruise 1-p sayesinde ilgili ürünün hangi mağazada ne kadar olduğu ve ne zaman müşteriye getirilebileceğinin bilgisi güvenilir şekilde verilmiş oluyor. Böylece müşteri kaybının önüne geçiliyor ve müşteri memnuniyeti en üst noktaya çıkarılıyor.
Android el terminali kurum içi iletişimi üst düzeye çıkarıyor. El ile işlenen verilere yine el ile anında erişim sağlanıyor. Koskoca bir kurumun küçük bir üyesi olan bir mağaza müşterileri için gerekli bilgilere tek tıkla ulaşabiliyor. Bunun 5.2 inçlik bir ekran sayesinde yapılması taşıma kolaylığı da sağlıyor.

Yatsan Possify Güvenilir Mobil Çözümler
Yatsan kurumun depolama sürecine Possify Cruise 1-P Android el terminalini dahil ederek verimli, hızlı ve güvenilir veri akışını sağlamış oldu. Yatsan’ın çok çeşitli yatakları, yastıkları, yorganları, alezleri, bazaları gibi ürünlerinin her biri için toplamda ellerinde kaç ürün olduğu, hangi mağazada ne kadar ürün kaldığı anında öğreniliyor. Ana merkezde toplanan ve işlenip yorumlanan veriler hızlı çözümleri bulma noktasında markaya bir hayli yardımcı oluyor. Ortaya çıkan kontrol zinciriyle kurum arası iletişim ve müşteri memnuniyeti iyileştiriliyor.

Possify ile Ufak Bir Dokunuş Büyük Bir Değişim
Kalitemizden ödün vermeden hızlı çözümler sunuyor ve dayanıklı ürünlerimizle piyasada birlikte çalıştığımız isimlere her geçen gün bir yenisini daha ekliyoruz. Possify ailesi olarak kurumsal satış yaptığımız firmaların karar aşamasındaki sürecine yardımcı olmanın yanı sıra onlara sunduğumuz ürünlerle ilgili teknik servis hizmetini de sağlıyoruz. Teknik çözümlere ihtiyaç duyan firmaların yardımına en hızlı ve güvenilir şekilde koşuyoruz. Mobil çözümler sunan güvenilir bir firma olarak öne çıkmamızda bizi tercih eden kuruluşlarla kurduğumuz güvenilir ilişkiler en büyük etken.