Possify markası birçok sektöre hizmet verdiği gibi üretim sektörüne de otomasyon çözümleri sunuyor. Bu hizmetler dahilinde panel pc çözümleri, endüstriyel tablet, el terminalleri, endüstriyel barkod okuyucular yer alıyor. Otomasyon çözümleri sayesinde üretim sektöründeki süreçlerin daha iyi bir hal alması planlandı.

Possify Güvenceli Ürünler Üretim Sektöründe

Possify güvencesi ile endüstriyel amaçlı üretilen endüstriyel tabletler şık ve zarif tasarıma sahip ürünlerdir. Profesyonel 2D tarama sistemi bulunan el terminalleri sayesinde her türlü barkodu kolay bir şekilde tanımlama özelliği bulunur. Bununla beraber parmak izi tanıma sistemi sayesinde güvenli bir şekilde kullanıma sahip ürünlerdir.

Endüstriyel tabletler NFC özelliğine sahiptir. NFC tasarımı ise kablosuz bir şekilde veri transferi gerçekleştirmenizi sağlar. NFC özelliğine sahip tabletler sayesinde dizüstü bilgisayar, akıllı telefonlar ve diğer akıllı cihazlar dahilinde yakın mesafedeyken kablosuz bir şekilde veri paylaşabilme olanağı sağlar.

Possify tarafından 60’dan fazla güvenilirlik testinden geçen bu cihazlar zorlu şartlar kullanılmak üzere dizayn edilmiş ürünlerdir. Minimum -10 derece ve maksimum +50 dereceye kadar rahat bir şekilde kullanım sağlanabilecek cihazlardır. Bunlara ek olarak toz, kir ve kum geçirmez olması sayesinde zorlu üretim şartlarında bile güvenilir bir kullanım elde edersiniz.

Üretim sektöründe kullanılan karekod okuyucular depolama alanlarında düzenli ve verimli bir çalışma olanağı sağlar. Karekod okuyucular kontrastı düşük barkodları bile rahat bir şekilde okuyabilecek kapasite dahilinde geliştirilmiş ürünlerdir. Üretim endüstrisi ile yazılmış, inkjet ve lazer ile yazılan barkodları dahi okuyabilme özelliğine sahiptir.

Güvenli bir sisteme sahip bu cihazlar sayesinde üretim sektöründe iş takibini kolay bir şekilde kontrol ederek cihazlar arası iletişimi sağlayabilirsiniz. Üretim sektöründe yer alan etiket yazıcılar ile barkod okuyucular tarafından alınan bilgiler dahilinde sisteme işlenerek güncel ve doğru bilgiler dahilinde çıktı almanızı sağlar.

Possify’dan Üretimi Destekleyen Çözümler

Fabrika otomasyonları sunan bir marka olarak araç bilgisayarlarının üretim sektöründeki önemi büyüktür. GPS özelliği bulunan bu cihazlar sayesinde ürünleri taşınma esnasında güzergahlarının kayıt edilmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede geriye dönük kontrolleri de kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Possify güvenceli ürünler sayesinde üretim hattınız da sistematik ve verimli bir çalışma ortamını elde edebilirsiniz.

Mobil çözümler, süreçlerin takibinin kolaylaşmasını ve sistem ağlarına kolay bir şekilde erişim sağlamanıza yarar. Bu sayede üretim hattında yüksek performans elde etmiş olursunuz.

Possify olarak üretim sektöründe süreçlerin sistematik ve verimli bir şekilde ilerlemesi adına geliştirdiğimiz otomasyon çözümleri bulunuyor. Bu çözümlerin kullanılması ile süreçler eskisine nazaran daha hızlı ve verimli bir hal aldığını gözlemledik. Possify olarak güvenilir ve dayanıklı hizmetler vermeye özen gösteriyoruz. Her zaman ihtiyaç dahilinde geliştirdiğimiz projelerimiz dahilinde müşterilerimizin taleplerini esas alıyoruz.

Son teknolojiyi takip ederek süreçlerimizi oluşturmaya devam edeceğiz ve sizlere her zaman güvenilir hizmet sunma anlayışı içerisinde kendimizi geliştirerek yolumuza devam edeceğiz.Müşteri memnuniyetini esas alan politikamız ile sektör bazlı entegrasyonlarını sağladığımız hizmetlerimizi geliştirerek yolumuza devam etmeye özen gösteriyoruz. Kendimizi tekrarlamamak ve her zaman sektörde öncü bir marka olmak için titiz bir çalışma sistemi içerisindeyiz. Bu sayede müşterilerimizin güvenilirliğini kazanarak yolumuza devam ediyoruz.

Android El Terminalleri

AUTOID Q9 El Terminali

Devam Etmeyen Ürünler

BY 42X Barkod Yazıcı

Devam Etmeyen Ürünler

BY 43X Barkod Yazıcı

Devam Etmeyen Ürünler

BY426X Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 246T Beyaz Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 435ZC Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 428U Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 425X Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 428UD Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

EY 24U Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 8X Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 42SUD Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

GP CH422D Barkod Yazıcı