Derimod’da Kaliteli Hizmetin Kaynağı Possify
1974 yılından bu yana deri ile modayı başarıyla bir araya getiren uzun ömürlü, dayanıklı ve sağlam kaliteli ürünler piyasaya sürüyor. Derimod derinin asaleti ile günün çizgilerini ustalıkla birleştiriyor. Tam olarak bu nedenlerle en çok duyulan ve tercih edilen, ayakkabı sektörünün önde gelen isimlerinden bir tanesi. Bu derecede büyük bir şirketin aynı oranda büyük bir müşteri kitlesi var. Müşteri memnuniyetini sağlamak ise son derece önemli. Possify olarak, Derimod’un çağrısına cevap veriyor ve onu pos terminallerimizle buluşturuyoruz.

Derimod ve Possify İş Birliği
Kaliteli ve modaya yön veren ürünleriyle piyasada isim yapmış olan Derimod, aynı kalitede akıllı perakende hizmeti sunan Possify ile güçlerini birleştirerek otomasyonda ilerliyor. Günümüz markalarının kendilerini büyütmeleri ve büyük markaların ise bu büyümeyi devam ettirerek kaliteleri ve hizmetlerinden ödün vermemeleri için teknolojiyi bünyelerine entegre etmeleri şart. Bunun farkında olan Derimod, Possify masaüstü dokunmatik pos terminallerini şubelerinde kullanmaya başlıyor. İki deneyimli firmayı buluşturan pos pc ise Paio All in One Pos terminali. Cihaz şık tasarımı ve efektif kullanımıyla pek çok avantaja sahip. Cihaz özelliklerinin yanı sıra Paio All in One cihazını Possify’ın sağlaması güvenilirliği arttıran faktörler arasında.

Derimod Paio All in One Pos Terminal Projesi
Derimod, Possify’ın dokunmatik ekranlı Paio All in One ürününü kullanmaya başlayarak dayanıklı otomasyon ürünlerini bünyesine dahil ediyor. Paio all in one, dokunmatik ekrana sahip bir pos pc. 21.5 inç ve 18.5 inç büyüklüğünde farklı ekranlara sahip ürünler, paio all in one adı altında mevcut. PAio All in One 21.5 inç Pos Pc, capasitive dokunmatik teknolojisiyle kolay bir kullanım sağlıyor. 1920×1080 yüksek çözünürlüğüne ve HD desteğe sahip. Cihaz donanımı Wi-Fi kamera ve kart okuyucu hoparlöre sahip. Paio All in One J1800 dokunmatik pc, 18.5 inç büyüklüğünde. Led Wide Screen ekranı olan ürünün Wifi ve Bluetooth özellikleri mevcut. Web Camera ve Resistive Touch Screen donanımsal özellikleri arasında yer alıyor. Paio All in One 18.5 inç pos bilgisayar ise 1366×768 çözünürlükte ve HD görüntüyü destekliyor. Cihaz Resistive Dokunmatik teknolojisini kullanıyor, Wifi kamera, kart okuyucu ve hoparlöre sahip.

Possify Dokunmatik Masaüstü Pos Terminallerinin Sağladığı Kolaylıklar
Teknoloji hayatımızın her noktasında ve artık tuşlu hiçbir şey kalmadı. Dokunmatik ekran hayatımıza pek çok kolaylık sağladı. Possify ailesi olarak müşterilerimize masa üstü pos terminali all in one ile verimli çalışmanın kapılarını açıyoruz. Paio all in one uzun ömürlü bir cihaz ve possify olarak Derimod olarak sunduğumuz otomasyon sistemleri için iş birliği içinde olduğumuz markalara gerekli teknik desteği sağlıyor, onlara bu yolda arkadaşlık ediyoruz.
Paio all in one hızlı sipariş olanağı sağlıyor. Siparişler hızlı şekilde alınıyor, dokunmatik pos pc’ler ile ödeme kolayca yapılıyor. Satış yapan taraf ödemeyi hızlıca alıyor. Müşteri memnuniyeti işlerin hızlı ilerleyişiyle katlanarak artıyor. Otomasyon sistemlerinin markaların bünyesine katılmasıyla beraber verimli çalışmayı sağlıyor. İnsan enerjisini farklı yöne yöneltme olanağı tanıyor. Dayanıklı ve sağlam ürünlerle uzun ömürlü kullanım sağlanıyor.

Possify Akıllı Perakende
Teknolojiyi perakendecilikle birleştiriyor ve büyük firmalara pek çok pozitif katkı sağlıyoruz. Ürünlerimizle ilgili destek sağlıyoruz. Akıllı poslar ile beraber işleri hızlandırıyoruz. Sağladığımız faydalarla müşterilerimizi memnun ediyor olacağız ki, her geçen gün bir yenisiyle ortak çalışıyor ve onlara yol arkadaşı oluyoruz. Kaliteli ürün sunma ve uzun ömürlü kullanım sunma sevdamızdan vazgeçmiyor, vazgeçmeyi de düşünmüyoruz.