Otomotiv Sektöründe Possify Farkı
Sango Otomotiv, 1928 yılında Japonya’da kurulan ve otomotiv sektöründe dünya çapında faaliyetlerini sürdüren bir firmadır. Sango Türkiye’nin kuruluşu 2002 yılına rastlar ve %100 Japon sermayelidir. Ürettikleri ürünlerinin kalitesinin çevre ve emniyeti önemli ölçüde etkilediğinin, topluma yönelik görev ve sorumluluğunun olduğunun bilincinde olan Sango Otomotiv, çalışan tüm personeliyle birlikte kalite idaresinin ve gelişiminin sürekli olarak uygulanacağını taahhüt eder. Sango ile Possify iş birliği neticesinde oraya konan A9 el terminali projesi ile bilgi depolama, veri işleme ve yorumlama sayesinde daha güvenilir hale gelmiştir.

Sango Otomotiv ile Possify İş Birliği
Sango Otomotiv, otomasyon sektörünün öncü markası Possify ile ortak çalıştığı projesiyle Seuic A9 android el terminali cihazını kullanmaya başladı. Bu proje ile deneyimi ve kalitesiyle sektörde yer edinmiş Sango Otomotiv verimli çalışmanın kapısını açtı. Possify iş birliği ile sistem ağını genişleten firma ağlar arası iletişim ve hızlı işlem sayesinde endüstriyel olarak altın çağa ulaşmış oldu. Kurum içi kolaylığın ve sektörler arasındaki rekabette öne geçmenin yanı sıra müşterilere hızlı çözümler sunma ve isteklerini hemen gerçekleştirebilme şansıyla müşteri memnuniyetini sağlama konusunda da başarı sağladı.

Possify Android El Terminali
Android, akıllı cihazlarda donanımın ve uygulamaların uyum içinde çalışması için gerekli ana programdır. Android işletim sistemi en popüler işletim sistemlerinden bir tanesidir. El terminali bir çeşit el bilgisayarıdır ve Possify müşterilerine Android veya Windows işlemcili el terminallerini sunar. Sango Otomotiv Seuic el terminalini bünyesinde kullanmaya başlayarak mobil çözümlemeyi hayata geçirmiştir. Bu el terminali Android 9.0 işletim sistemi ile çalışır. Endüstriyel mikro USB ara birimi USB 2.0 yüksek hızını destekler ve hızlı işlem olanağı sunar. OTG’yi ve USB seri bağlantısını destekleyen cihaz bağlantı noktasında oldukça işlevseldir. El terminallerinin uzun süreli kullanımı için ekran koruyucu kılıf ile kullanımı önerilir.

Possify ile Kurumsal Çözümler
Possify Olarak müşterilerimize kaliteli ve pratik mobil çözümler sunmak her zaman birinci hedefimiz olagelmiştir. Endüstriyel alanın hızlı gelişmesiyle beraber şirketlerin değişime çabucak ayak uydurmaları gerekliliği doğurmuştur. Possify, sektör bazlı düşünerek en uygun el terminalini müşterilerine sunar ve böylece projenin işleyişine yardımda bulunur. İş birliği yaptıkları firmalara sistemlerini geliştirmeleri ve böylece ağlar arası iletişimi sağlayarak hızlı işlem yapmaları için olanak tanır. Uzaktan kontrol sistemi ile beraber kurum içi iletişimin ve veri paylaşımın önü açılır.

Otomotiv için Mobil Çözümler
Teknolojinin hızla gelişmesi gündelik hayatı bile bu denli etkilemişken endüstriyel markette de kullanım gerekliliği doğurması kaçınılmaz olmuştur. Elle girilen veya barkod ile okutulan verilerin depolanması, arşivlemeye büyük oranda kolaylık getirmiştir. Depolanan verilerin başka bir sisteme aktarılmasıyla beraber şirket içi iletişimin hızlı şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmıştır. Özellikle büyük firmalar ve Sango Otomotiv gibi global firmalarda birçok terminalden gelen çeşitli verilerin ana bir merkezde toplanması, müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına hızlı yanıt verme olanağı doğurmuştur. Toplanan verilerin yorumlanmasıyla beraber sıkıntılar kolaylıkla giderilebilir. Ürünlerle ve müşterilerle ilgili çeşitli durumların devamlı kontrolü sistematik ve hızlı bir biçimde sağlanmış olur.

Possify olarak iş birliği yaptığımız şirketlerle güvenilir ilişkiler kurmak en büyük tutkumuz. Müşteri memnuniyetini birinci plana alarak kurduğumuz ilişkilerle endüstriyel alanda her geçen gün adımızı ve güvenilirliğimizi kanıtlıyor ve çalıştığımız isimlere yenisini eklemeyi sürdürüyoruz. Verimli çalışmayı sağlayan, kurumlara sistem takip özelliği sunan, kurumsal çözümleri şirketlerin ayağına getiren, dayanıklı mobil çözümlerle işleyişi hızlandıran bir isim olmaktan gurur duyuyoruz.