Possify Çözümleri Sağlık Sektöründe

Hastanelerde yer alan self servis kiosklar yardımı ile hızlı bir şekilde randevu sırası alma kolaylığını sağlayan ürünleri Possify olarak sağlık sektörüne dahil etmiş bulunuyoruz. Sağlık sektörüne dahil edilen mobil çözümler sayesinde hastanelerde oluşan yoğunluğun önüne bu şekilde geçilmiş oldu. Hastaneler için özel olarak tasarlanan kiosklar yardımı ile kuyrukta beklemeden hızlı ve kolay bir şekilde randevu oluşturabilirsiniz.

Possify garantili ürünler sağlam ve dayanıklı olmasıyla birlikte sirkülasyonun fazla olduğu hastanelerde kullanım için elverişli cihazlardır.

 

Buna ek olarak bu cihazlarda sektör bazlı entegrasyonlar ve yükseltilebilir özelliklerinin olması ile uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir. Hızlı yazdırma özelliği ile kişisel bilgilerinizi girmeniz halinde saniyeler içinde çıktı verebilen cihazlardır.

Hastane sektörüne özel olarak tasarlanan bileklik yazıcılar sayesinde hastanelerde sıklıkla kullanılan bilekleri de saniyeler içinde çıktısını alabilirsiniz.  İhtiyaç doğrultusunda geliştirilen otomasyon çözümleri sayesinde Possify kaliteli ürünler sayesinde sağlık sektöründe güçlü performansa sahip cihazlar ile uzun yıllar kullanılabilir ürünlerdir.

Eczanelerde İşleri Kolaylaştıran Possify Ürünleri

Possify garantili pos terminaller, fiş yazıcı, para çekmecesi ve barkod okuyucular eczanelerde kullanılarak verimli bir şekilde süreçlerin takibini sağlamak için tasarlanmış ürünlerdir. Barkod okuyucular, depolama alanlarındaki düzenin ve takibin öneminin büyük olduğu eczanelerde büyük kolaylık sağladı. Possify güvenceli barkod okuyucular sayesinde sisteme işlenen verilerin takibi ve kontrolünü sağlamak kolay bir hale gelmiştir.

Bu sayede eczanenin hangi deposunda hangi ilaçtan ne kadar olduğuna kadar bütün detaylara otomasyon çözümleri sayesinde kolay bir şekilde ulaşabilirler. Buna ek olarak eczanelerde kullanılmak üzere tasarlanmış yazıcılar, eczane sarı etiketlerin kullanımını kolaylaştırmış oldu. Bu sistemlerden öncesinde reçeteleri elle ilaçların üzerine yazılarak yanlış anlaşılmaya elverişli durumlar yaşanabiliyordu.

Eczane sarı etiketleri ile doktorun reçete de yazdığı talimatlar dahilinde ilaçlar üzerine yapıştırılan etiketler hem eczane çalışanlarının işini kolaylaştırdı hem de hastalar için reçetelerin daha anlaşılır bir hal almasına yardımcı oldu.

Possify güvencesi ile sağlık sektörüne dahil edilen bu ürünler kaliteli malzemelerden yapılmış dayanıklı ve kullanışlı ürünler olmasından kaynaklı uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Otomasyon Çözümleri ve Possify

Otomasyon çözümleri sunan bir marka olarak sağlık sektörüne de kaliteli ürünlerimiz dahilinde hizmet verdiğimiz için mutluluk duyduğumuzu belirtmemiz gerekir. Possify güvenceli ürünler sayesinde sağlık sektöründe süreçlerin kontrolü ve takibi daha verimli bir hal aldı. Bu durumu sağlık personellerine sunduğumuz ve bu şekilde bir projenin içinde yer aldığımız mutluluk duyuyoruz. Otomasyon sektöründeki diğer firmalar arasında Possify ürünlerini sağlık sektöründeki süreçlerin daha iyi bir hale getirilmesi adına çalışmaya devam edeceğiz.

Bununla beraber Possify ailesi olarak teknolojiyi yakından takip etmeye ve müşterilerimize kaliteli otomasyon çözümleri sunmaya devam edeceğiz. Bu sayede yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz. Adımızı büyük firmalar ve sektörler dahilinde duyurmak Possify ailesi için büyük mutluluktur. Müşteri memnuniyetini esas alarak oluşturduğumuz süreçlerimize yeni projeleri dahil etmeye devam edeceğiz. Emin adımlarla her geçen gün büyüyerek ve gelişerek yolumuza devam edeceğiz.

Android El Terminalleri

Seuic Cruise 2

300DPI
203DPI

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 246T Beyaz Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 435ZC Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 428U Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 425X Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 428UD Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

EY 24U Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 33X Etiket Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 22U Bileklik Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 8X Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 42SUD Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

GP CH422D Barkod Yazıcı

Android El Terminalleri

Seuic Cruise 1-P

Android El Terminalleri

AUTOID Q9 El Terminali

Android El Terminalleri

Urovo DT50 El Terminali