Sektöründe öncü bir marka olan Possify birçok sektöre otomasyon çözümleri sunarak süreçlerini verimli ve hızlı bir hale getirmek için çalışıyor. Possify güvenceli ürünleri kullanarak süreçlerini daha verimli hale getiren sektörler arasında Finans sektörü de yer alır. Birçok bankada tabletler, el terminalleri, fiş yazıcıları, self servis kiosklara rastlamanız mümkündür.

Finans Sektöründe Possify Güvencesi

Finans sektöründe kullanılan mobil çözümler arasında özel tasarım kiosklar vardır. Bu ürünler sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde sıra alabilirsiniz. Bir başkasına gerek duymadan kişisel bilgilerinizi ve yapacağınız işlemi seçerek sistemden hızlı ve pratik bir şekilde sıra alabilirsiniz. Kioskların kullanılmasıyla bankalarda birçok iş yükünün ortadan kalktığını ve daha hızlı bir şekilde işleyişin devam ettiğini belirtmek mümkündür. Kioskların üretiliş amacı iş yükünü azaltarak zamandan tasarruf etmektir. Bunun da finans sektöründe kiosklar kullanımı sayesinde gerçekleştiğini söyleyebiliriz. 

Kiosk cihazın kullanım alanına göre belli bir standartta olmayıp işletmelerin talebi doğrultusunda özel olarak dizayn edilebilir. Buna ek olarak kiosklarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan termal yazıcılar sayesinde kullanım alanına göre değişkenlik gösteren fiş, bilet, kupon gibi çıktılar alınabilir. Kioskların kurulum kolaylığı ve maliyetlerinin düşük olması sayesinde istediğiniz her yerde rahat bir şekilde kullanılabilecek cihazlardır.

Finans sektöründe kullanılan tablet ile veri girişi ve takibini kolay bir şekilde yapmak mümkün hale gelmiş durumdadır. Wifi destekli el tabletleri sayesinde veri aktarımını çok hızlı bir şekilde yapabilme imkânı sağlar. Buna ek olarak seri asenkron gönderilen verilerin alınması ve iletilmesi aşamasında cihazlar arasında haberleşmeyi en yüksek hızda sağlarken uzak mesafede bile veri transferini kolay bir şekilde gerçekleştirme özelliğini de beraberinde getirir.

Possify güvenceli tüm ürünlerin 2 yıl garantili olması ise sorun yaşanılan veya desteğe ihtiyacınız olan her durumda Possify ailesi olarak her zaman sizlere destek vermeye özenli ve titiz bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Bu ürünler endüstriyel amaçlı üretildiğinden dolayı uzun yıllar boyunca güvenli ve konforlu bir şekilde kullanıma uygun cihazlardır.

Finans Sektöründe Her İhtiyaç için Possify

Finans sektöründe para taşıma süreci güvenli ve hızlı olması büyük önem taşır. Possify güvencesi ile para taşıma sürecinde kullanılan el terminalleri sayesinde süreç takibi ve kontrolü hızlı ve verimli bir şekilde devam ettirebilirsiniz. Bu sayede güvenli bir şekilde teslimat işlemini Possify ürünleri sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Buna ek olarak cloud ve wifi destekli yazıcılar sayesinde bankada sıra beklemeden kolay bir şekilde yapacağınız işlemi ve kişisel bilgilerinizi başkasının iş yapmasına gerek kalmadan Possify güvencesi ile yapabilirsiniz. Wifi destekli olması sayesinde sistemdeki bilgiye hızlı bir şekilde ulaşarak sonraki gişe bilgisi dahilinde anında size numaranızı verebilir. Finans sektöründe kullanılan ve sektör bazlı entegrasyonlar sayesinde kullanılan ürünler sayesinde bankalarda verimli bir çalışma sistemine Possify ailesi olarak destek vermiş bulunuyoruz.

Possify olarak her zaman müşteri memnuniyetini esas alarak süreçlerimizi ve projelerimizi oluşturuyoruz. Bu sayede süreçlerimiz daha verimli ve hızlı bir şekilde devam ettirebiliyoruz. Sektör bazlı sunduğumuz entegrasyonlar ile finans sektörüne dahil ettiğimiz otomasyon çözümleri sayesinde kullanım alanlarının ve süreçlerindeki verimin artması bizim için büyük bir mutluluk niteliğindedir.

Bundan sonraki işlerimiz ve projelerimiz dahilinde müşteri memnuniyetini ve taleplerini esas alarak süreçlerimizi oluşturmaya devam edeceğiz. Bu sayede marka bilinirliğimizi arttırırken müşteri memnuniyetini kazanmış bir şekilde yolumuza devam edeceğiz.