Sadece Karada Değil Denizde De Possify
İstanbul’un deniz ulaşımına ve trafik sorununa çözüm getiren İstanbul Deniz Otobüsleri, İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığı tarafından 1987 yılında kurulmuştur. 2005 yılında Türkiye Denizcilik İşletmeleri’ne bağlı Şehir hatları İDO’ya bağlanmış ve kuruluş 103 gemi ve 88 iskelesiyle günümüzün dünyanın en büyük araç ve yolcu taşımacılığı şirketi haline gelmiştir. Bu denli büyük bir firmanın bilet işlemlerine hız ve kolaylık kazandıran bir uygulamaya ihtiyacı doyması oldukça normaldir. Possify İDO Android El Terminali ile Bilet Okuma Projesi bu ihtiyaca yanıt olarak ortaya çıkmıştır.

İDO Seuic A9 Androıd El Terminali ile Bilet Okuma Projesi
103 gemi ve 88 iskele denildiğinde akla bir o kadar büyük kapasitede yolcu sayısı geliyor. Teknoloji olmasaydı bilet işlemlerinin ne kadar uzayacağı, iletişimin ne kadar güç olacağı, güvenliğin ne denli azalacağını ve karmaşık durumların ortaya çıkma sıklığındaki artışı bir hayal edin. İDO Bilet Okuma Projesi ile bu problemler ortadan kaldırılmış ve uzaktan kontrolün, verimli çalışmanın, zaman tasarrufunun ve sistematik işleyişin önü açılmıştır. Dünyanın en büyük araç ve yolcu taşımacılığı şirketi olan İDO, Possify ile kurduğu anlaşmayla teknolojiyi bünyesine entegre etmiştir.


Seuic A9 el terminali küçük yapısı ve ağırlığıyla oldukça kolay taşınabilir pratik bir cihazdır. Android 9.0 işletim sistemiyle çalışan cihaz Bluetooth 4.0 kullanarak kablosuz iletişime olanak tanır. Endüstriyel mikro USB ara birimi ile USB 2.0 yüksek hızı, OTG ve USB seri bağlantı noktası desteklenir. Tuşlu olan cihazın kullanımı kolaydır. Barkod okuma ve verilerin elle girilmesiyle veri sistem ağına alınır ve ana merkeze aktarılır. Bu sayede farklı merkezlerden aktarılan bilgilerin tümüne kolay erişim sağlanabilir.
Ağlar arası iletişim ile beraber farklı noktalardan sisteme aktarılan tüm veriler birbirleriyle kıyaslanır ve yorumlanır. Bilet okuma işlemi, bu denli bir hızla yalnızca birkaç saniyeyi alır. Böylece zaman tasarrufu sağlanmış olur. Yolcu memnuniyeti had safhaya çıkarılırken çalışanların enerjileri de daha verimli çalışma için korunmuş olur.

İdo, Possify ve Otomasyon
El terminalinin insan uğraşını minimuma indirmesi, her şeyin akıllı Android cihazlar vasıtasıyla toplanması, aktarılması, işlenmesi ve yorumlanmasıyla otomasyon alanında Possify’ı önemli kılmıştır. Seuic A9 el terminali ile biletlerin okunması ve kontrolü bilgisayar beyni ile sağlanmaktadır. Bu da zaman tasarrufuna, sistematik bir işleyişe olanak tanımış ve verimli çalışmanın kapılarını açmıştır. İDO, insanlara hizmet eden bir kuruluştur ve müşteri memnuniyeti böyle bir kurum için son derece önemlidir. Bilet okuma sırasında ağlar arası iletişimin Possify Android El terminali ile iyileştirilmesi kurum içi gerekli tüm bilgilere pratik erişim sağlanmasına katkıda bulunur. Kaliteli ürünler ortaya koymamız, ürünlerimizin uzun ömürlü olması ve müşterilerimizle kurduğumuz bağ sayesinde bugünün lider markası olmamız arasında su götürmez bir ilişki bulunmaktadır.

Possify ile Yolculukta Çığır Açın
Mobil çözümlerimizle iş birliği yaptığımız firmaları teknolojide bir üst noktaya taşıyoruz. Kaliteli ve uzun ömürlü el terminalleri müşterilerimizin kullanımına sunuyor, 2 yıl boyunca garanti veriyor ve cihazla ilgili teknik destek istendiğinde birlikte çalıştığımız yol arkadaşımız olan firmalara destek sağlıyoruz. Tek gayemiz müşterilerimizi memnun etmek, onlara sistematik işleyişi sağlayabilecekleri ürünler sunmak ve bu sayede onların hizmetlerini iyileştirmelerine katkı sağlamak.
Possify Seuic A9 el terminalini kendisine yol arkadaşı yapan İDO ve Possify otomasyon sistemlerini bünyesine dahil eden nice önde gelen firmayla çıktığımız yolculuğa devam ediyor, günden güne birlikte projelere imza attığımız farklı isimlerle çalışıyoruz.