PROJELER

Belbim özel projesi dahilinde araç içine takılabilen ödeme kutusunun üretimi ve tedariği ile istanbul kart kullanımının aktif edilmesinde Possify önemli bir rol almıştır. El terminalleri ve fiş yazıcıları ile uzun soluklu bir yolculuğa İgdaş, merkez ofis ve tüm şubelerinde olmak üzere Possify ile çalışmaya başlamıştır. Tüm Türkiye’ye dağıtım sağlayabilen ve gerekli tedarik ağını takip edebilme potansiyeline sahip olan Possify endüstriyel Panel PC projelerinde öncelikli olarak üretim yapılan tesislerde kullanılmak üzere tasarlanan ve bu aşamada veri toplama, süreç analizi ve kontrolü, üretim otomasyonu uygulamalarında aktif bir şekilde rol alır.

Misyonumuz

Müşteri taleplerini esas olarak oluşturduğumuz iş süreçlerimiz dahilinde müşterilerimizden gelen çeşitli detaylar ve istekler donanımlı kadromuzca değerlendirilerek süreçlerimizi şeffaf bir şekilde müşterilerimize aktarmayı ilke haline getirdik. İhtiyaç ve talepler göz önünde bulundurularak oluşturulan proje planları dahilinde en hızlı muhtemel en uygun bütçe dahilinde müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Akıllı perakende projesi ile bilindik firmalara eşlik ederek tüm süreçte müşterilerimize destek olmaya devam ediyoruz. Fabrika, otel, restoran gibi geniş çaplı ağlara sahip firmalar için donanım ve otomasyon sistemlerine destek olurken tüm ürün gruplarımız için gerekli hizmetleri sunuyoruz.

Misyon & Vizyon

Kariyer

Her bireyin kişilik özellikleri ve yetkinliklerinin farklılığının bilincinde olarak kişilik özelliklerinin iş hayatını olumlu yönde etkileyebilecek şekilde tercihler yapmak ve adayları uygun pozisyona yerleştirmek bizim için çok önemlidir. İşe alım sonrasında karşınıza çıkabilecek fırsatlar doğrultusunda kişilik ve hedeflerinize hitap eden bir kariyer planı çizebilmeniz adına sizlere ışık tutuyoruz ve her konuda destekliyoruz.

başvur!

BİZDEN HABERLER

Possify, sizin için depo çözümlerinin yanı sıra sağlık sektöründe eczane sarı etiket yazıcısı, mobil çözümler ve benzeri gibi birçok ihtiyaç dahilinde ürün tedariği sağlar. Yeni gelişmeleri takip ederken, her alanda hızlı bir şekilde sizlere yardımcı olabilecek satış kadrosu ile her daim yanınızda. Otomasyon donanımı konusunda perakende, kamu, finans, depo, üretim, yeme-içme, sağlık sektörleri ve bayilik sistemi gibi bir çok alana hakim olan tecrübeli ekibimiz ile tanışarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak adına teknik detay dosyasını inceleyebilir, sosyal medya hesabımız üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

Banka Hesaplarımız

Kalite Yönetimi

Yüksek bilgi birikimi ve tecrübeli ekibimiz ile Possify ailesi olarak müşterimizin talepleri ve beklentileri net bir şekilde anlayarak memnuniyetlerini sağlamak ve sürekli iyileştirmek, hizmet ve yönetim fonksiyonlarımızın geliştirilmesi adına sağladığımız tüm faaliyetlerimizi mevcut kalite yönetim sistemlerimizin şartlarını yerine getirerek belgelendirmek ve mevzuatlara uyum sağlamak ve çalışanlarımızın gelişmesi adına sürekli destekleyici eğitimlerin organize edilmesi ve şirketimizin kalite ve hedeflerinin programlı bir şekilde yaparak düzeltici ve önleyici faaliyetlerin kontrol altına almak için adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.