HD Döner Projesi

HD Döner, 24 yıllık uzman, tecrübeli kadro ile çalışarak katkısız olarak üretilen dönerleri her porsiyonda değişmeyen tatları ile müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Yüksek kalite standartları dahilinde eşsiz lezzetler sunmaya devam eden HD Döner iş süreçlerini daha verimli hale getirebilmek adına Possify ile çalışmaya başladı.

Possify & HD Döner Projesi

Otomasyon Sektörünün öncü markası Possify restoran otomasyon donanımları dahilinde ve birçok alanda HD Döner’in iş süreçlerini optimize ederek iyileştirilmesi adına destek verdi. Bu süreçte HD Döner’in self servis noktalarında kullanılan müşteri ekranı, pos terminaller, fiş yazıcıları ve para çekmeceleri Possify desteği ile akıllı perakende sektörüne dahil edilmiş ürünlerdir.

Fiş yazıcılar üzerinde yer alan yağ koruma kapağı sayesinde güvenilir ve uzun ömürlü kullanıma sahip ürünlerdir. Bununla beraber Possify tarafından bu şekilde donanımsal çözümler sunularak yüksek performans dahilinde kaliteli iş yapabilme kabiliyetlerinin geliştirilmesi amaçlanarak bu süreç HD Döner için başlatıldı.

Buna ek olarak HD Döner tarafından depolama sistemlerini organize edebilmek adına Possify tarafından barkod okuyucu sistemleri bünyelerine dahil edildi. Bu sayede ürünlerin takibini kolay bir şekilde yaparak stok takibi açısından verimli bir süreci yönetmeye başladılar.

Possify ile İyileştirilen Süreçler

Possify güvencesi ile HD Döner’e restoran çözümleri sunuyoruz. Birçok ürünü bünyesine dahil eden HD Döner bu ürünleri Possify güvencesi ile kullanmaya devam ediyor. Herhangi bir sorun olması dahilinde teknik servis hizmetini veriyoruz ve en kısa süre içinde proaktif bir şekilde sorun çözmeye devam ediyoruz.

Possify Barkod Okuyucuları HD Döner’de

HD Döner bünyesine Possify desteği ile dahil edilen barkod okuyucular sayesinde HD Döner birçok avantaj elde etmiş oldu.  Bu barkod okuyucular sayesinde düşük kontrastı olan barkodları bile net bir şekilde okuyabilme kabiliyeti olan bu barkodlar sayesinde süreçlerin takibi daha kolay bir hal aldı. Barkod okuyucular sayesinde HD Döner tarafında depolama ve üretim verimliliği artmış oldu.

Ayrıca endüstriyel amaçlı üretilen barkod okuyucuların 5 yıldan fazla ömrü olmasından kaynaklı birçok masraftan tasarruf etmiş duruma geldiler. Ayrıca bu barkod okuyucuların IP54 özelliği sayesinde kire, toza ve suya dayanıklı ürünlerdir. Bu sayede HD Döner depolama alanında güvenli bir kullanım sağlama avantajı sağlamış oldu.

Possify Müşteri Ekranı HD Döner’de

Possify Güvencesi ile HD Döner bünyesine dahil edilen müşteri ekranı, para çekmecesi ve fiş okuyucular sayesinde iş süreçlerinde verimliliğin arttığını söylemek mümkündür. Müşteri ekranı pos terminallerinin arkasına yerleştirilen bir düzenektir. Bu düzenek sayesinde müşteriler sipariş verilen siparişlerini detaylı bir şekilde görmelerine yardımcı olur.

Müşteri ekranı ile müşteriler ne sipariş verdiğini ve tutarları net bir şekilde görerek ödeme yapabilirler.  Possify güvencesi ile HD Döner bünyesine dahil edilen ürünler sayesinde verimlilik artarken yoğunluğunda önüne geçilmiş oldu. Bu sayede çalışanlar fazla efor sarf etmeden işlerini yapma kapasitesini geliştirmiş duruma geldi.

Yeme içme sektöründe öncü markalardan olan HD Döner, Possify otomasyon donanımları sayesinde iş süreçlerini verimli bir şekilde yönetmeye başladı. Bu sayede iç süreçlerinde meydana gelen karışıklığın önüne geçmiş oldu. Possify güvencesi dahilinde sunulan her hizmet teknik servis desteğini için de barındırır. Verilen hizmetler dahilinde firma bazlı herhangi bir sorun yaşanması dahilinde her zaman teknik servis hizmetimizi Possify olarak sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz.

Possify olarak müşterilerimize sektör bazlı sunduğumuz otomasyon çözümler sayesinde iş süreçlerini olduğundan daha iyi bir hale getirmek için çalışıyoruz. Bu sayede müşteri memnuniyetini kazanarak süreçlerimize ve projelerimize bir yenisini daha eklemiş oluyoruz. Possify olarak 2016 ve 2017 yıllarında HD Döner ailesine hizmet vermiş bulunmaktayız.