Saka Tekstil ve Possify Makine Otomasyon Panel PC Projesinde Buluşuyor
Tekstil pazarına ihtiyaç günden güne büyümekte ve arz talep ilişkisiyle beraber Pazar da günden güne büyümektedir. Saka Tekstil deneyimi ve profesyonelliği ile şirkette yer edinmiş, Tekstil sektörünün önde gelen firmalarından birisidir. Elyaftan kumaşa entegre üretim yapan şirket, kumaş boya ve baskı tesislerinde faaliyet gösterir. İç ve dış pazarda oldukça aktif olan Saka Tekstil, Possify’ın makine otomasyon sistemlerinden olan panel PC’leri ile kaliteli üretim yapmayı sürdürmektedir.

Saka Tekstil ile Possify Ortaklığı
Tekstil sektöründe panel PC’ler güvenlik sistemlerinin kontrolü, endüstriyel kontrol sistemlerinin kullanılması, veri toplama, ekipmanlar arası iletişim gibi pek çok alanda ihtiyaç duyulan makine otomasyon sistemleridir. All in one mantığı ile geliştirilmiş ürün farklı sektörlerde her alanda kullanılmaktadır.
Saka Tekstil gibi iç ve dış pazarda önemi büyük olan bir şirketin Panel PC’ler ile üretimini arttırmasını, güvenilir üretim yapmasını ve kalitesini bozmadan yoluna devam etmesini sağlıyoruz. Possify’ın çeşitli büyüklükte çeşitli özelliklere sahip ekran bilgisayarları tam olarak bu amaçla Saka Tekstil bünyesinde Saka Tekstil ailesine yol arkadaşlığı yapıyor.

Possify Endüstriyel Panel PC’leri
Endüstriyel alanın her bir karışında farklı opsiyon ve görevlerle kullanılan Panel PC’ler buna uyumlu olarak çoklu ve farklı türde port girişine sahip olarak üretilirler. Possify’ın panel pc’leri dokunmatik ekran ile kullanım kolaylığı sağlamanın yanı sıra, güçlü cpu ile panel pc’lerin performansını en üst düzeye çıkarmayı başarır.
Possify 215P Panel PC Sistemi, 21.5 inç Capasity dokunmatik ekrana sahiptir. Bu ürün Possify’ın en büyük boyutta panel PC’si olma özelliği taşır ve aynı zamanda 1920×1080 ekran çözünürlüğü ile oldukça iyi görüntü verir. Dokunmaya tepki süresi yalnızca 8 ms olan 215 Panel PC güçlü CPU’su ile performansı en üst seviyede kullanıcılarına sunar.
Possify 97P Endüstriyel Panel PC ise 9.7 inç boyutuyla Possify’ın en küçük panel PC’si. Dokunmatik ekran özelliği bulunan panel PC 1024×768 çözünürlüğe ve Fansız tasarıma sahip. Dokunmaya tepki süresi tıpkı 215P ekran bilgisayarında olduğu gibi 8 ms.
185P Endüstriyel Panel PC 8 ms tepki süresine, dokunmatik ekrana ve Vesa desteğine sahip 18.5 inç boyutunda bir cihazdır.

Possify’ın 15 inçlik Panel PC’leri arasında SZ261 – PS62D Windows Endüstriyel Panel PC ve SZ261 – PS04B Android Panel PC’dir. Bu iki sistem de capasitive dokunmatik ekranıyla kolay bir kullanım sağlar. 1024×768 çözünürlüğüne ve TFT LCD ekrana sahip bu ürünlerden ilki Windows ve Linux işletim sistemini diğeri ise Android işletim sistemini kullanır. Bu panel PC’ler VESA uyumludurlar.
Possify Panel PC 150P’de 15 inçlik dokunmatik bir ekrana sahiptir. 30 ms etki süresine sahip fansız tasarımlı bir panel PC’dir. Diğer fansız tasarımlarda olduğu gibi bunda da kendinden soğutma sistemi bulunur. Böylece cihaz performansında herhangi bir düşüş söz konusu olmaz. Possify 150P Panel PC’nin 15.6 inç boyutundaki versiyonu da piyasada kullanıcılara sunulmuştur.

Possify’ın Müşteri Memnuniyeti Politikası
Üretimde ve endüstriyel alanda faaliyet gösteren büyük ve küçük her şirket otomasyonu bünyesine dahil etmeyi amaçlıyor. Otomasyon ile zaman ve enerji tasarrufu sağlanıyor, çünkü eskiden insanların gerçekleştirdiği işlemler günümüzde otomasyon sistemleri ile yapay zekâ ile saniyeler içinde hallediliyor. Bu da üretime ivme kazandırıyor. Biz de bunun bilincinde olarak kaliteli ürünler üretmeye ve bunu iş ortaklarımızla paylaşmaya gayret ediyoruz. Güvenilir teknik servis hizmetlerimiz ve garanti politikamızla müşteri memnuniyeti birinci önceliğimiz.