Possify Restoran Otomasyon Donanımları Mado’da
Türkiye’nin ünlü dondurması Maraş Dondurmalarından adını alan Mado ismini duymayan yoktur. Türkiye’de yaklaşık olarak 300, dünyada ise pek çok bölgede satış noktası bulunan Mado, Kahramanmaraşlı bir ailenin girişimiyle bu denli büyümüş ve gelişmiştir. Mado’yu bu denli büyüten şey kaliteli ürünler sunması ve sağladığı müşteri memnuniyetiyle beraber hızlı değişen dünyaya sağladığı uyumdur. Possify, çalıştığı markaların teknolojiyle entegrasyonunu arttıracak kaliteli ürünler sunan bir oluşumdur. Mado ve Possify’ı ortak noktada buluşturan restoran çözümleri ile verimli çalışma sağlanmıştır.

Yeme-İçme Sektöründe Mado Projesi
Yeme içme sektöründe de müşteri memnuniyeti her sektörde olduğu gibi en ön sırada gelir. Ne kadar kaliteli ürünler sunulmuş olursa olsun, müşteri memnuniyeti tam olarak sağlanmadıkça gerekli büyüme meydana gelemez. Mado, kalitesi ile müşteri memnuniyetini birleştirerek günümüzün en büyük restoranlarından biri haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetini iyileştirmenin en iyi ve kolay yolu ise teknolojiden olabildiğince yararlanmaktır. Possify pos terminalleri satış ve siparişe ivme kazandırmıştır. Nakit taşıma gerekliliğinin ortadan kalkması gibi bir çok avantaj sağlanmıştır.

Possify Restoran Çözümleri
Possify, Mado’ya Desire Pos Terminali tedarik etmektedir. Pos terminalleri ödeme noktalarında nakite ihtiyaç duyulmamasını sağlar. Kredi, banka kartlarıyla ve QR kodla ödeme yapılmasının yolunu açan pos cihazları yeme içme sektöründe kolay ödeme, hızlı sipariş ve satışın önünü açmıştır. Hızlı sipariş demek hızlı servis de demektir. Çünkü bu cihazlar sayesinde verim artar ve insan gücü Possify’ın kaliteyi ve memnuniyeti ön plana alan otomasyon donanımlarıyla Mado, kendisini dünyanın akış hızına ayak uydurabilir hale getirmeyi başarmıştır.

Possify Mado Desire Pos Terminali Projesi
Desire pos terminal adı altında Possify’ın 2 adet ürünü bulunur. Bunlardan bir tanesi Possify Desire D525 / J1900 pos terminal cihazı, diğeri ise DesirePos J1900 / i3 pos terminal cihazıdır. DesirePos J1900 / i3 pos pc, 15.6 inç büyüklüğünde ekrana ve 1366×768 çözünürlüğe sahiptir. Geniş ve dokunmatik ekranıyla kullanım kolaylığı sağlar. Küçük ayak dizaynı sayesinde masaüstünde rahatlıkla kullanılabilir. 5 kablo rezisitif dokunmatik ekran desteği ve wifi fonksiyon desteği bulunur.
Mado gibi ünlü bir firmaya yakışacak düzeyde şık bir tasarıma sahip olan DesirePos dokunmatik pc siyah ve beyaz, kırmızı ve siyah, siyah ve gri olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle piyasaya sunulmuştur. Dördü bir arada kart-RFID-parmak-buton okuyucu özel tasarımına sahiptir. Ekran su geçirmez, fan desteği bulunmaz, düz ve modern bir görünüme sahiptir. Şık görünümü, dayanıklılığı ve kalitesi ile restoran çözümleri için kullanılabilecek cihazlar arasında yer alır.


Possify DesirePos D525 / J1900 de tıpkı DesirePos gibi şık ve modern bir tasarıma sahiptir. Sağlam ve endüstriyel tasarımıyla yeme içme sektöründe, otellerde, mağazalarda bulunduğu ortama estetik ve değer katar. Bu dokunmatik PC’nin ekranı DerisePos J100’den daha küçüktür ve 9.7 inç ve 8 inç seçenekleriyle piyasada yerini alır. Diğer özellikleri iki cihazda da aynıdır.

Possify ile Akıllı Perakende
Possify güvencesi ve kalitesi ile Mado bünyesine dahil edilen Desire pos terminal hızlı, verimli ve güvenilir çalışmayı sağlamıştır. Possify’ın 2 yıl garantili kaliteli ürünleri kullananları memnun etmektedir. Kaliteli ve teknolojiyi sektörlere entegre eden ürünlerimiz için teknik servisimiz 7 gün 24 saat destek sağlamakta ve problemleri hızlıca ortadan kaldırmaktadır. Cihaz bakımı ve teknik destek tarafımızca sağlanmaktadır. Güvenilir iş ilişkileri kurmaya gösterdiğimiz özen ile bugün Mado ile yaptığımız ve yarın nice büyük isimle yapacağımız işler için sabırsızlanıyoruz.