Perakende Sektörü

Possify olarak birçok sektörde olduğu gibi perakende sektöründe de otomasyon sistemleri sunmaya devam ediyoruz. Müşteri talebi doğrultusunda anahtar teslim perakende çözümleri sunmak için titizlikle çalışıyoruz. Bu doğrultuda perakende sektörüne dahil ettiğimiz ürünler arasında masa üstü pos terminalleri, EFT pos ödeme terminali, kiosk projeleri, barkod okuyucular gibi birçok ürün yer alıyor.

Havalimanı Sektörü

Possify güvenceli ürünler ile Havalimanı sektöründe harikalar yaratıyor. İş gücünü azaltmaya yönelik tasarlanan panel pc projeleri sayesinde havalimanlarında birçok işinizi kendi başınıza halledebilirsiniz. Her alanda olduğu gibi havalimanı sektöründe de birçok kolaylık getiren Possify güvenceli ürünler iş süreçlerinin verimli hal alması için tasarlanmış cihazlardır. Bu cihazları listelemek gerekirse, etiket yazıcılar, self servis kiosklar, RFID el terminalleri, döviz alış ve satış otomatları gibi birçok otomasyon çözümleri havalimanı sektöründe kullanılan ürünlerdir.

Kamu Sektörü

Possify olarak birçok sektöre otomasyon çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Bununla beraber sektöründe öncü bir marka olarak devlete bağlı kamu sektörlerine A’dan Z’ye tüm hizmetleri veriyoruz. Kamu sektörü dahilinde talebe bağlı olarak yeni ve özel anahtar teslim proje tasarımlarını da gerçekleştiriyoruz. Possify olarak kamu sektörüne dahil ettiğimiz ürünler arasında pos donanım malzemeleri, masa üstü pos terminalleri, panel pc’ler, araç bilgisayarları, fiş ve barkod okuyucular gibi otomasyon çözümleri yer alıyor.

Üretim Sektörü

Possify markası birçok sektöre hizmet verdiği gibi üretim sektörüne de otomasyon çözümleri sunuyor. Bu hizmetler dahilinde panel pc çözümleri, endüstriyel tablet, el terminalleri, endüstriyel barkod okuyucular yer alıyor. Otomasyon çözümleri sayesinde üretim sektöründeki süreçlerin daha iyi bir hal alması planlandı.

Depo Sektörü

Otomasyon çözümleri sunan sektöründe öncü bir marka olan Possify birçok sektöre mobil çözümler sunmaya devam ediyor. Birçok sektöre entegre edilen mobil çözümleri depo sektöründe de süreçlerin verimli bir hal alması adına kaliteli ürünlerini sunmaya devam ediyor. Possify güvencesi ile etiket yazıcı, RFID el terminalleri gibi otomasyon çözümleri sayesinde depo sektöründe süreçler daha hızlı ve verimli bir hal aldığını söylemek mümkündür. Depo sektöründe stoklarda toplu sayım işlemleri ve kontrolü sağlayabilecek profesyonel çözümler sunan Possify güvenceli ürünleri görebilirsiniz.

Finans Sektörü

Sektöründe öncü bir marka olan Possify birçok sektöre otomasyon çözümleri sunarak süreçlerini verimli ve hızlı bir hale getirmek için çalışıyor. Possify güvenceli ürünleri kullanarak süreçlerini daha verimli hale getiren sektörler arasında Finans sektörü de yer alır. Birçok bankada tabletler, el terminalleri, fiş yazıcıları, self servis kiosklara rastlamanız mümkündür.

Kurumsal Sektör

Possify olarak birçok sektöre otomasyon çözümleri sunuyoruz. Bununla birlikte kurumsal firmalara da aynı otomasyon çözümlerini sunmaya devam ediyoruz. Bu otomasyon çözümleri arasında etiket yazıcılar, fiş yazıcıları, self servis kiosklar gibi birçok ürün yer alır. Bunlara ek olarak kurumsal şirketlere özel ihtiyaçları dahilinde anahtar teslim proje hizmeti sunuyoruz.

Lojistik Sektörü

Possify olarak birçok sektörde olduğu gibi Lojistik sektöründe de hizmet vermeye devam ediyoruz. Lojistik sektöründe araç içi endüstriyel bilgisayarlar, el terminalleri, endüstriyel tabletler ile tam zamanlı hizmet veriliyor. Possify tarafından bu hizmetler dahilinde lojistik sektöründe kolay erişim ve performansın verimliliği gibi birçok katkısı bulunmuştur.

Otopark ve Oyun Alanları

Otopark ve oyun alanlarında da Possify güvenceli ürünleri görebilirsiniz. Birçok sektör gibi otopark ve oyun alanlarında da sunduğumuz otomasyon çözümleri sayesinde süreçlerin daha verimli ve hızlı bir hal almasına katkıda bulunuyoruz. Otopark ve oyun alanları için sunulan hizmetlerden bazıları self servis kiosklar, masa üstü pos terminalleri gibi ürünlerdir.

Sağlık Sektörü

Sektöründe öncü bir marka olarak hastaneler ve eczanelerde yer alan barkod yazıcılar, kiosk çözümleri ve anahtar teslim projeleri sağlık sektörüne özel olarak tasarlıyoruz. Sağlık sektörüne dahil edilen otomasyon çözümleri sayesinde süreçler daha verimli ve hızlı bir hâl almıştır.

Yeme – İçme Sektörü

Possify olarak birçok sektöre hizmet verdiğimiz gibi yeme içme sektörüne de perakende çözümleri sunuyoruz. Bu çözümler arasında pos terminaller, barkod okuyucular, fiş yazıcı ve para çekmecesi gibi mobil çözümler yer alır. Restoran otomasyon donanımlarını kullanarak firmalar süreçlerinin takibini ve kontrolünü daha verimli bir hale getirebilirler.