Otomasyon çözümleri sunan sektöründe öncü bir marka olan Possify birçok sektöre mobil çözümler sunmaya devam ediyor. Birçok sektöre entegre edilen mobil çözümleri depo sektöründe de süreçlerin verimli bir hal alması adına kaliteli ürünlerini sunmaya devam ediyor. Possify güvencesi ile etiket yazıcı, RFID el terminalleri gibi otomasyon çözümleri sayesinde depo sektöründe süreçler daha hızlı ve verimli bir hal aldığını söylemek mümkündür. Depo sektöründe stoklarda toplu sayım işlemleri ve kontrolü sağlayabilecek profesyonel çözümler sunan Possify güvenceli ürünleri görebilirsiniz.

Possify İmzalı Ürünler Depo Sektöründe

Depo sektöründe kullanılan mobil çözümler arasında el terminalleri yer alır. Bu ürünler RFID teknoloji ile on binlerce ürünü bir kere de okuyabilme özelliğine sahiptir. Çoklu barkod okuma sistemi sayesinde depolama alanlarındaki yoğunluğun önüne geçilmesine destek olan Possify güvenceli ürünler endüstriyel amaçlı üretildiği için uzun yıllar kullanıma uygundur.

Barkod okuyucular endüstriyel seviye kalitesiyle üretilmesi amacıyla 5 yıldan fazla güvenli kullanımı beraberinde getirir. Bu sayede firmalara birçok avantaj sağlar. Ayrıca barkod okuyucular hafif ve kompakt olması sayesinde el basıncı azaltma özelliği vardır. Bu özelliği ile ergonomik ve kullanım kolaylığı olan cihazlardır. Bütün bunlara ek olarak profesyonel tarama ve hızlı barkod okuma özelliği de mevcuttur. 

Depo sektöründe QR kod okuyucular hızlı çalışma ve yüksek performans sağlayan ürünlerdir. Bununla beraber etiket yazıcılar depo sektöründe büyük önem taşır. Okutulan barkodun uzun ömürlü bir etiketi yazılması sürecin verimli ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Güvenilir ve kaliteli ürünler dahilinde sektör bazlı entegrasyonlar yapılarak sunulan depo çözümleri birçok işyerinde daha hızlı ve iş gücünü azaltan ürünler arasında yer alır.

Sayım ve Stok Takibinde Possify Çözümleri

Tablet ve Wi-fi destekli el terminalleri depo sektöründe ürün girişlerinin kontrolünde ve stok takibinin sağlanmasında büyük rol oynar. Toplu sayım dönemlerinde depo sektöründe bu ürünlerin yer alması sürecin kolay bir şekilde takip edilmesini sağlar. Bununla beraber el terminalleri sayesinde sistem ağına kolay bir şekilde erişim sağlarken cihazlar arası iletişimi de rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Birden fazla deponuz olması halinde el terminallerinin sistem ağlarına erişim kolaylığı sizlere depolar arasında gezmeden kolay ve rahat bir şekilde ürünlerin takibini ve kontrolünü yapmanıza yardımcı olur. Possify güvenceli bu ürünler 2 yıl garantili ürünler olup herhangi bir teknik durum yaşanması halinde Possify ailesi olarak her zaman sizlere destek vermeye özen gösteriyoruz. 

Ürün kullanımından süreç takibine kadar ürünlerin işleyişini nasıl etkileyeceğini ve nasıl kullanırsanız nasıl sonuçlar alabileceğinize dair detaylı anlatımlar ile ürün kullanım aşamasında her zaman destek veriyoruz. Sektöründe öncü bir marka olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda otomasyon çözümleri sunarak firmaların süreçlerinin daha iyi bir hal alması adına her koşulda müşterilerimize destek oluyoruz. İç süreçlerinin daha verimli ve hızlı ilerlemesi adına sunduğumuz mobil çözümler ile güzel dönüşler alıyoruz.

Possify güvenceli ürünleri kullanan firmaların süreçlerin eskisinden daha verimli bir hâl alması bizim için sevindirici bir durum olduğunu da belirtmemiz gerekir. Possify ailesi olarak kaliteli ve donanımlı ürünlerimizi müşterilerimiz ile tanıştırmak bizim için bir mutluluk niteliğindedir. Müşteri talepleri esas alarak süreçlerimize devam ediyoruz. Bundaki projelerimiz ve işlerimiz için de aynı doğrultuda devam edeceğiz. Bu sayede müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunmaya devam edeceğiz.