Concorde Hotel Projesi

Tematik otel konseptinin öncülerinden biri olan ve uçak Concorde’dan ilham alınarak inşa edilmiş edilmiş olan ilk otel ile 2004 yılından itibaren Concorde Hotel hizmet vermeye başlamış bulunuyor. Türk turizm sektörüne büyük katkılar sağlamış olan Concorde Hotel her zaman gelişime açık bir marka olmuştur. Concorde Hotel, Antalya ve Kıbrıs’taki otelleri ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

Concorde Hotel müşterilerine unutulmaz deneyimler yaşatırken onların konforunu esas alan bir markadır. Bu doğrultuda Concorde Hotel bünyesinde villa lüksü ve mahremiyeti yaşama deneyimini de müşterileri için sunmaya devam ediyor. Bunlarla beraber gelişime açık olan Concorde Hotel ile 2011 yılından bu yana Possify olarak çalışmaya devam ediyoruz. Concorde Hotel ile 2011 yılından beri yönettiğimiz bir projemiz bulunuyor. Köklü bir proje olduğu için her koşulda Concorde Hotel ailesine destek olmaya devam ediyoruz.

Possify Kalitesi Concorde Hotel’de

Possify güvencesi ve kalitesi ile Concorde Hotel ile tam paket olacak şekilde 2011 yılından beri hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bununla beraber teknik servis hizmetimizi her koşulda Concorde Hotel için sunmaya özen gösteriyoruz. Köklü bir proje olmasından kaynaklı titizlikle çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bu proje dahilinde Concorde Hotel bünyesinde pos terminal, barkod okuyucu, müşteri ekranı, fiş yazıcı ve para çekmecesi birçok ürün entegre edildi.

Possify ailesi olarak Concorde Hotel bünyesine perakende çözümleri sunarak süreçlerini daha hızlı ve verimli bir şekilde yönetmeleri açısından destek olmaya devam ediyoruz.

Büyük ve geniş bir alana konumlandırılmış olan Concorde Hotel ailesi için düzen ve erişim gibi konular büyük önem taşıyor. Bu konular çerçevesinde Possify güvencesi ile pos terminaller ve barkod okuyucular ile verimli ve düzenli bir çalışma ortamı elde ettiler. Bu sayede zamandan tasarruf ederek müşterileri için kaliteli hizmet sunmaya odaklandılar. Endüstriyel amaçlı kullanım için üretilen bu ürünler Concorde Hotel bünyesine uzun yıllar güvenli kullanım sağlayarak yollarına devam ettiler.

Concorde Hotel özelinde oluşturduğumuz anahtar teslim tam paket projemiz bulunuyor. Bu proje dahilinde perakende sektörüne entegre ettiğimiz ürünlerimiz dahilinde süreçlerimizi müşterimiz ile paylaşarak projemize onların talepleri doğrultusunda devam ettik.

Süreçlerimizi şeffaf bir şekilde Concorde Hotel yetkilileri ile paylaşarak güven çerçevesi dahilinde köklü bir projeye imza attık. Süreç dahilinde müşterimizin talepleri ve sektörel olarak entegre ettiğimiz ürünlerde bir sorun yaşanması dahilinde donanımlı teknik ekibimiz ile her zaman hizmet vermeye ve müşterimizin yanında olmaya özen gösterdik.

Concorde Hotel Perakende Çözümleri

Possify olarak sunduğumuz kaliteli ve işlevsel projemiz ile müşteri memnuniyeti kazanmış bir şekilde uzun yıllar Concorde Hotel ailesine hizmet veriyoruz ve hizmetlerimize devam edeceğiz. Her koşulda sunduğumuz hizmetler sayesinde Concorde Hotel süreçlerini hızlı ve verimli bir şekilde yönetiyor.

Possify güvencesini Concorde Hotel ile tanıştırmaktan büyük gurur duyuyoruz. Uzun yıllardır devam eden süreçlerimiz dahilinde süreçlerini hızlı ve verimli bir şekilde devam eden Concorde Hotel çalışan mutluluğu ile kaliteli bir hizmet sunuyor. Buna ek olarak işlevsel ve kolay kullanıma sahip ürünler dahilinde verimli bir hizmet anlayışını ilke haline getirmiş bir firma olarak müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor.

Possify olarak bu sürecin içinde yer aldığımız için çok mutlu ve gururluyuz. Her proje özelinde titiz ve özenli bir çalışma sürdürüyor ve müşterilerimizin taleplerini esas alıyoruz. Bu sayede müşteri memnuniyetini kazanmış bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.