Otopark ve oyun alanlarında da Possify güvenceli ürünleri görebilirsiniz. Birçok sektör gibi otopark ve oyun alanlarında da sunduğumuz otomasyon çözümleri sayesinde süreçlerin daha verimli ve hızlı bir hal almasına katkıda bulunuyoruz. Otopark ve oyun alanları için sunulan hizmetlerden bazıları self servis kiosklar, masa üstü pos terminalleri gibi ürünlerdir.

Possify Ürünleri Otopark ve Oyun Alanlarında

Possify güvencesi ile otopark ve oyun alanların birçok mobil çözümler dahil edildi. Bu çözümler sayesinde bu alanlardaki yoğunluğun önüne geçilerek süreçlerin verimli bir şekilde yönetilmesi planlandı. Bu doğrultuda otopark ve oyun alanlarındaki yoğunluğun önüne geçebilmek adına talebe bağlı olarak özel kiosk tasarımları yapıldı. Anahtar teslim otomasyon çözümleri sunan bir marka olarak sektör bazlı entegrasyonlar ile zarif ve kullanışlı ürünler dizayn edildi. Aynı zamanda bu ürünler endüstriyel amaçlı üretilmesinden kaynaklı uzun ömürlü ve işlevsel ürünlerdir. Bu cihazları Possify güvencesi ile uzun yıllar kullanmak mümkündür. Özel tasarım kiosklardan sonra ise otopark ve oyun alanlarına dahil edilen otomasyon çözümleri arasında sipariş ve ödeme terminalleri yer alır. Bu terminaller hızlı ve işlevsel ürünler olduğu için kasada oluşabilecek yoğunluğu en aza indirgemek amacıyla tasarlanmış ürünlerdir. Buna ek olarak wi-fi destekli el terminalleri sayesinde otopark ve oyun alanlarındaki veri aktarım süreçleri daha iyi bir hal aldı.

El terminalleri sayesinde birçok cihazdan toplanan veriler ana bir alanda toplama özelliğine sahiptir. Bu sayede bilgi akışı ve kontrol sürecini verimli bir şekilde yönetme kabiliyeti kazanmış oldular. Verilerin toplanması ve yönetilmesi sürecine ek olarak otopark ve oyun alanlarına dahil edilen cloud ve wi-fi destekli yazıcılar sayesinde güncel veriler doğrultusunda etiket basılması sürecine katkı sağlanmış oldu. Bu sayede otoparklarda sıra alırken bu yazıcılar kullanılmaya başlandı. Tüm bu ürünlerin windows ve android uyumlu olması kullanım kolaylığını da beraberinde getirdi.

Otopark ve Oyun Alanları İçin Çözümler

Talep doğrultusunda geliştirilen anahtar teslim özel kiosk tasarımları sayesinde çalışanların iş yükü azaltılması ve zamandan tasarruf edilmesi planlandı. Kiosk cihazlar sayesinde bilet ve jeton alma süreçlerini en hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir hale geldiler. Ayrıca bu cihazlar pazarlama, satış ve reklam amaçlı da kullanılabilmesi sayesinde dikkat çeken ürünlerdir. Kiosk yazılımları cihazın kullanımının gerçekleştirileceği projeler ve alanlar dahilinde özel olarak üretilir. Bu sayede kioskları her sektöre uygun bir şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Possify güvencesi ile otopark ve oyun alanlarına dahil edilen mobil çözümler süreçlerin en verimli şekilde kullanılmasına ve zamandan tasarruf etmelerine yardımcı oldu.

Possify olarak müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda anahtar teslim projeler sunuyoruz. Müşteri taleplerini esas olarak oluşturduğumuz süreçlerimizde süreçlerimizi en anlaşılır şekilde müşterilerimiz ile paylaşmaya özen gösteriyoruz. Bu doğrultuda özel olarak tasarımları gerçekleştirilen anahtar teslim projeler dahilinde müşteri memnuniyetini esas alan politikamız ile yolumuza devam etmeye özen gösteriyoruz.

Bu şekilde süreçlerin yürütülmesinde herhangi bir pürüz ile karşılaşmadan titizlikle çalışmaya özen gösteriyoruz.Bu doğrultuda müşteri memnuniyetini esas aldığımız politikamız ile güvenilir ilişkiler kurabiliyoruz. Süreç yönetimi açısından çok büyük önem taşıyan güven faktörü Possify ailesi olarak bizler için çok önemlidir. Bu zamana kadar projelerimizi bu doğrultuda oluşturduk ve aldığımız sonuçlardan çok memnunuz. Bundan sonrası için de kendimizi geliştirerek yolumuza devam edeceğiz.