Possify olarak birçok sektöre otomasyon çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Bununla beraber sektöründe öncü bir marka olarak devlete bağlı kamu sektörlerine A’dan Z’ye tüm hizmetleri veriyoruz. Kamu sektörü dahilinde talebe bağlı olarak yeni ve özel anahtar teslim proje tasarımlarını da gerçekleştiriyoruz. Possify olarak kamu sektörüne dahil ettiğimiz ürünler arasında pos donanım malzemeleri, masa üstü pos terminalleri, panel pc’ler, araç bilgisayarları, fiş ve barkod okuyucular gibi otomasyon çözümleri yer alıyor.

Possify Garantili Ürünler Kamu Sektöründe

Possify olarak kamu sektörüne A’dan Z’ye tüm ürünlerimiz dahilinde hizmet sunuyoruz. Gerçekleştiğimiz talebe göre özel projeler dahilinde kamu sektörüne entegre edilmiş ürünlerin tasarımını ve üretimini yapıyoruz. Kamu sektörü dahilinde ihtiyaca göre üretim gerçekleştiriyoruz. Bu doğrultuda sunduğumuz anahtar teslim projeler için sürecin her aşamasında müşterimizin yanında olmaya özen gösteriyoruz. Ürün kullanımından teknik servis desteğine kadar bu hizmetlerimiz devam ediyor. Kamu sektörüne dahil edilen pos donanım malzemeleri içerisinden masa üstü pos terminalleri yer alır. Pos terminalleri sayesinde hızlı işlem ve verimin arttığını söylemek mümkündür. Buna ek olarak fiş yazıcı ve barkod yazıcıları ile depolamadan ödeme gerçekleştirilen süreçlerin yönetimi verimli bir şekilde sürdürülmeye başlandı.

Possify güvenceli ürünler sayesinde kamu sektörüne sunulan A’dan Z’ye hizmetler kamu alanında süreçlerin yönetiminin daha hızlı bir hale gelmesine yardımcı oldu. Buna ek olarak kamu sektörüne dahil edilen barkod okuyucular endüstriyel amaçlı üretilen ürünler olduğu için uzun yıllar boyunca kullanıma elverişli cihazlardır. Bu sayede Possify ailesi kamu sektöründe birçok masraftan tasarruf ettirmiş oldu.

Ayrıca cloud ve wi-fi destekli yazıcılar ile ağlar arasında iletişim kolay bir şekilde sağlanarak sistem genelinde hızlı bir takip ve inceleme özelliğini de kamu sektörüne dahil etmiş oldu. Kamu sektörüne dahil edilen araç içi bilgisayarlar sayesinde ise araçların takibi aşamasında büyük yol kat edildi. Bu takip sistemi sayesinde eş zamanlı olarak uygulamalar üzerinden aracın nerede olduğunu takip edebilir duruma gelindi.

Kamu Sektöründe Possify Etkisi

Possify tarafından yapılan özel proje tasarımı ve üretimi sayesinde müşteri talepleri doğrultusunda süreçlerin devam ettirildiği anahtar teslim proje hizmeti verildi. Bu süreç dahilinde müşteri talepleri esas alınarak süreçler şeffaf bir şekilde oluşturuldu ve müşterimiz ile paylaşıldı. Bu sayede karşılıklı güven ilişkisi dahilinde süreçler devam ettirildi ve müşteri memnuniyetini de Possify olarak kazanmış olduk. Anahtar teslim projelerimiz dahilinde her koşulda teknik servis hizmeti de vermeye devam ettik. Sektör bazlı entegrasyonlar yapılarak tasarlanarak teslim edilen projeler de her koşulda müşterimizin yanında olarak süreçlerimizi devam ettirdik. Bu sayede hata oranını en aza indirgemiş olduk. Anahtar teslim projeler dahilinde kamu sektöründe süreçlerin daha verimli bir hal almasına Possify ailesi olarak destek olduk.

Possify olarak farklı sektörlere hizmet verebilen bir firma olduğumuz için çok gururluyuz. Üretilen ürünlerimizin kalitesine sektör bazlı entegrasyonlar ile sunduğumuz hizmetimiz ile adımızı duyurmaya devam edeceğiz. Bu sayede günden güne kendimizi geliştirmek için yeni adımlar atacağız.

Teknolojinin gerisinde kalmadan son teknoloji dahilinde süreçlerimizi ve ürünlerimizi geliştirerek müşterilerimize yeni hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Possify ailesi olarak kamu sektörüne dahil ettiğimiz otomasyon çözümleri için mutluluk duyduğumuzu belirtmemiz gerekir. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetini esas alan politikamız ile süreçlerimizi oluşturmaya ve şekillendirmeye devam edeceğiz ve her zaman müşterilerimizin yanında olacağız.

Android El Terminalleri

Seuic Cruise 2

300DPI
203DPI

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 246T Beyaz Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 435ZC Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 428U Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 425X Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 428UD Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

EY 24U Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 33X Etiket Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 22U Bileklik Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 8X Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 42SUD Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

GP CH422D Barkod Yazıcı

Android El Terminalleri

Seuic Cruise 1-P

Android El Terminalleri

AUTOID Q9 El Terminali

Android El Terminalleri

Urovo DT50 El Terminali