Possify Panel Pc’leri İhracat Devi Totomak’ın Yanında
Totomak, 1950 yılında kurulan İzmir çıkışlı bir Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi. Ürünlerinin çoğunu yurt dışına ihraç ediyor. Endüstriyel sektörde faaliyet gösteren ve ürün grupları bazında rakiplerinin lideri konumunda olan OEM firmalar için otomativ parçaları, hava ve iklimlendirme kompresör aksam ve parçaları, hidrolik ünite kontrol sistemi parçaları doğal gaz ile çalışan motorlar için yakıt sistemi parçaları üreten bir oluşum. Kısacası sektörün liderlerinin en temel ihtiyaçlarını onlara sunuyor. Dünya’nın tercih ettiği Totomak’ın tercihi ise Possify. Panel sistemlerini bünyesine kazandıran şirket gücüne güç katıyor.

Totomak Projesi
Panel PC’ler hepsi bir arada yani “all in one” mantığı ile geliştirilmiş, endüstriyel sektörde ihtiyaç duyulan ekran bilgisayarlarıdır. Kompakt yapısıyla her alanda kullanılan sistemler arasında yer alırlar. Güvenlik sistemlerinde, akıllı enerji uygulamalarında, endüstriyel kontrol sistemlerinde, mesafeli veri toplama sistemlerinde, navigasyon sistemlerinde ve ekipmanlar arası iletişim gibi pek çok alanda kendisine yer edinmeyi başarmıştır. Endüstriyel alanda kullanım amacıyla geliştirilen ekran bilgisayarları, özel ve çoklu port girişine sahiptir ve kolaylıkla adapte edilebilir. Possify, çeşitli özelliklere sahip dayanıklı ve uzun ömürlü Panel PC sistemlerini piyasaya sunarak iş birliği içinde olduğu firmaları üretim otomasyonunda bir adım öteye taşıyan deneyimli bir oluşum olarak karşımıza çıkar.

Totomak Üretim Otomasyonu ve Possify Panel PC Çözümleri
Possify 97P Endüstriyel Panel PC, 9.7 inç boyutunda dokunmatik ekranıyla piyasaya sürülmüştür. 1024×768 çözünürlüğe sahiptir. Fansız tasarımlı panel pc, kendinden soğutucu sistemi ile performansını kaybetmeden çalışmaktadır. VESA montaj uyumlu olan cihaz intel işlemci kullanır ve dokunma tepki süresi 8 ms gibi oldukça kısa bir süredir.
SZ261 – PS62D Windows Endüstriyel Panel PC sistemi 15 inç Capasitive dokunmatik ekranı ile kullanımı oldukça olay bir üründür. Dokunmaya tepki süresi yalnızca 11 ms’dir. Windows 7 ve Windows 10 işletim sisteminin yanında Linux işletim sistemi ile de çalışabilir. 100 mm VESA uyumlu panel pc 1024×768 çözünürlüğe sahiptir.
Possify SZ261 – PS04B Panel PC’ler ise yine 15 inç dokunmatik ekrana sahip ancal Android işletim sistemiyle faaliyetini sürdüren panel pc’dir. LCD tipi TFT LCD’dir ve yukarıda saydığımız diğer ürünler gibi 1024×768 çözünürlüğüyle oldukça kullanışlıdır.
Possify Panel PC 150P modeli 1024×768 çözünürlüğe sahiptir ve kullanışlı ekran alanı 304 mm x 228 mm olarak belirtilmektedir. 30 ms etki süresine sahip 150P panel PC İntel işlemcilidir. Fansız tasarıma sahip panel pc kendinden soğutucu sisteme sahiptir. Possify 150P Panel PC’nin 15.6 inç boyutunda farklı bir versiyonu da piyasaya sürülmüştür.
18.5 inç ekranıyla 185P Endüstriyel Panel PC 8 ms’lik kısa tepki süresi ve 4 mm capasitive dokunmatik ekranıyla sıklıkla tercih edilir. Fansızdır ve 75 – 100 mm VESA desteği bulunur.
215P Panel PC Sistemi, 21.5 inçlik ekranıyla Possify’ın en büyük panel PC’sidir. 1920×1080 ekran çözünürlüğü oldukça yüksektir. Dokunma tepki süresi 8 ms olan cihaz capasitive dokunmatik ekrana sahiptir.
Possify’ın tüm panel PC’leri 2 yıl standart garantiye sahiptirler. Possify her türlü teknik servis ve desteği iş birliği içinde olduğu isimlerle paylaşır.

Possify Üretim Otomasyonu ile Çağ Atlayın
Üretimde ve endüstriyel alanda otomasyon günümüz dünyası için olmazsa olmaz bir konuma gelmiş bulunuyor. Otomasyon ile makineler insanların zamanında yaptığı çoğu işi kendileri gerçekleştiriyorlar. Bu da verimli çalışmaya ve enerjiyi doğru yöne yönlendirmeye olanak tanıyor. Possify kaliteli, uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerini endüstriyel alanda kullanıma sunuyor ve güzel geri dönüşler alıyor. Karşılıklı bağlılıkla beraber günden güne Possify ile iş birliği yapan şirketlerin sayısı artıyor.