İGDAŞ Projesi

İstanbul Gaz ve Doğalgaz Dağıtım A.Ş olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İETT ve bazı ortaklarında katılımıyla 25 Aralık 1986 tarihinden bu yana İstanbul’un doğalgaz alt yapısını, dağıtımını ve işletimini sağlamak amacıyla kurulmuş bir şirkettir. İstanbul Gaz ve Doğalgaz Dağıtım, 2013 yılında toplam çalışan sayısı 5420 kişiye ulaşmış bir şirkettir. Şirketin %94’lük bölümü İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne, %5,46’lık bir bölümü İETT’ ye %0,03’lük bir bölümü Hamidiye A.Ş’ ye %0,03′ lük bölümü İstanbul İmar’a ye ve %0,02’lik bölümü ise İsbak’a aittir.

Possify Mobil Çözümleri İGDAŞ’ta

İstanbul doğalgaz alt yapısını dağıtım ve işletmesini yapan İGDAŞ verimli çalışma adına kurumsal çözümler sunan Possify markasını tercih etti. Son teknolojiyi takip eden sektöründe öncü bir marka olan Possify, İGDAŞ ile iş birliği yaptığı ve bu proje kapsamında Possify markasını tercih ettikleri için gurur duyduğumuzu belirtmek isteriz. Bu iş birliği doğrultusunda Possify güvencesi dahilinde İGDAŞ bünyesine dayanıklı mobil çözümler olan fiş yazıcılar ve etiket yazıcılar dahil edildi.

Possify garantisi ile İGDAŞ bünyesine dahil edilen bu ürünler son derece dayanıklı ve güvenilir modellerdir. En hızlı bir şekilde kablosuz olacak şekilde en hızlı ve güvenli bağlantıyı sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak üstün pil gücü ve güç yönetim özelliği ile bu etiket yazıcıları Possify tarafından İGDAŞ bünyesine dahil edildi. Bu projede yer aldığımız ve Possify markasını tercih ettikleri için büyük gurur duyuyoruz.

Possify’dan İGDAŞ için Çözümler

Possify olarak sektörde yer etmiş öncü firmalardan biriyiz. İGDAŞ tarafından tercih edilmenin vermiş olduğu gururla ve deneyimle yeni projelerimizde de aynı titizlik ve özeni göstermeye devam edeceğiz. Her proje bizim için önemli ve değerlidir. Kaliteli ürünleri Possify güvencesi dahilinde müşterilerimiz ile buluşturmakla büyük gurur duyuyoruz.

Sunduğumuz mobil çözümler sayesinde İGDAŞ süreçlerinin hızlanmasına ve verimli bir şekilde hizmet vermesine katkıda bulunmuş durumdayız. Etiket yazıcılarını sektör dahilinde entegre ederek güvenle İGDAŞ şirketini sunmuş bulunuyoruz. İGDAŞ ile 2014 ve 2015 yılları dahilinde çalışmalarımızı sürdürmüş bulunuyoruz. Bu gurur ile yolumuza büyük titizlikle devam ettik ve edeceğiz. Bu şekilde büyük markalar ve isimlerle çalışmak için teknolojiye ayak uydurarak yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Her proje bizim için bir başarı hikayesidir. Bu şekilde değerlendirerek süreçlerimizi şeffaf bir şekilde devam ediyoruz. Bu doğrultuda müşteri memnuniyeti kazanarak yeni projeler için kendimizi hazırlıyoruz. Teknolojik gelişmelerin yakından takipçisi olup sektör bazlı verimli ve kaliteli hizmetler sunmak için teknik ekibimize de her koşulda destek vermeye ve yetiştirmeye devam ediyoruz.

Büyük ve sektöründe yer etmiş markalarla çalışmak için her zaman gelişimi ve yeniliği takip ederek müşteri memnuniyeti dahilinde süreçlerimizi iyileştirmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimize hizmet vermek ve adımızı güzel projelerde duyurmak için özenle ve titizlikle çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini esas almış olarak ilerlediğimiz projelerimize yenisini dahil etmek için süreçlerimize iyileştirerek yolumuza devam ediyoruz. Possify olarak yolumuza emin adımlarla devam etmek için büyük çaba sarf ederek projelerimize yenisini dahil etmeye devam ediyoruz.