Possify güvenceli ürünlere Havalimanı sektöründe harikalar yaratıyor. İş gücünü azaltmaya yönelik tasarlanan panel pc projeleri sayesinde havalimanlarında birçok işinizi kendi başınıza halledebilirsiniz. Her alanda olduğu gibi havalimanı sektöründe de birçok kolaylık getiren Possify güvenceli ürünler iş süreçlerinin verimli hal alması için tasarlanmış cihazlardır. Bu cihazları listelemek gerekirse, etiket yazıcılar, self servis kiosklar, RFID el terminalleri, döviz alış ve satış otomatları gibi birçok otomasyon çözümleri havalimanı sektöründe kullanılan ürünlerdir.

Possify Çözümleri Havalimanı Sektöründe

Havalimanları her zaman yoğunluğun olduğu iş alanları arasında yer alır. Bu yoğunluğun önüne geçerek düzenli ve verimli çalışmak adına Possify güvenceli ürünler kullanılması süreçlerin daha iyi bir hal almasına destek sağladı. RFID el terminalleri, binlerce ürüne ait barkodları aynı anda okuyabilme özelliğine sahip ürünlerdir. Bu teknoloji sayesinde depolama alanlarında yer alan karışıklığın önüne geçilmiş ve verimli çalışma adına bir adım daha atılmış oldu. Endüstriyel amaçlı üretilen çoklu barkod sistemi havalimanı sektöründe fayda sağlayan ürünler arasında yer alır.

RFID el terminalleri, farklı istikametlere giden uçuşlar arasında bagaj takibini kolaylaştıran ve düzenleyen cihazların başında gelir. Bu sayede kontrol sistemi gelişmiş bu cihaz ile ağlar arası iletişiminde rahat bir şekilde yapıldığını söylemek mümkündür. Etiket yazıcılarında bu sürecin yönetilme sürecinde büyük bir payı vardır. Etiket yazıcılar ile sisteme işlenen bagaj verileri dahilinde bagajların üstüne basılan etiketler ile yolcular açısından da takip ve kontrol sistemi geliştirilmiş oldu.

Havalimanlarında yer alan Kiosklarda farklı kullanım amaçlar dahilinde özel olarak tasarlanmış ve entegrasyonları yapılmış cihazlardır. Self servis kiosklar sayesinde online check in işleminizi kendi başınıza kolay ve rahat bir şekilde yapabilme olanağı sağlar. Gişede beklemenize gerek kalmadan saniyeler içinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havalimanı sektörü dahilinde yaşanan karışıklığın başında gelen check in kuyruklarının önüne self servis kiosklar ile geçilmiş durumdadır.

Ayrıca Possify sunduğu mobil çözümler arasında döviz alma veya satma otomatları sayesinde sırada beklemeden işleminizi ekranın yönlendirmesi ile kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bütün bu otomasyon çözümleri sayesinde süreçler daha verimli ve hızlı bir hal alırken havalimanı sektörü dahilinde iş yükü de en aza indirgenmiş oldu.

Havalimanı Sektöründe Possify Farkı

Havalimanı sektöründe süreçleri kolaylaştıran otomasyon çözümlerinden biri de uçuş ve kapı bilgilerinin bulunduğu panel pc çözümleridir. Bu ekranlar dahilinde hangi kapıdan uçağa biniş yapacağınızı kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Güncel bilgilerin yer aldığı ekranlar ile gişeden bilgi almaya gerek kalmadan Possify güvenceli Panel Pc çözümleri sayesinde uçuş takibini sağlamak kolay bir hal aldı.

Her şeyin dijital olduğu bir dünyada bu son teknolojiyi takip ederek ürünlerini sunmaya devam eden Possify ailesi çalıştığı her sektör ve firma için süreçlerinin verimli bir hale gelmesine destek olmaya devam ediyor.

Possify ailesi olarak müşterilerin talepleri dahilinde hazırladığımız anahtar teslim özel projelerimiz ile sektör bazlı entegrasyonlar sunmaya devam ediyoruz. Bu sayede hem sektörel olarak gelişim gösterilmesine destek olurken bu süreçte kendimizi de geliştirmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda teknolojiyi takip ederek her açıdan verimli ve güvenilir hizmet sunmayı esas alıyoruz.

Havalimanı sektörüne dahil ettiğimiz otomasyon çözümleri sayesinde süreçlerin verimli ve hızlı bir hal almasını takip etmek bizim için yaptığımız işi doğru bir şekilde devam ettirdiğimiz anlamına geliyor. Bu şekilde müşterilerimizden gelen talepleri dikkate alarak onların istekleri dahilinde ürünlerimizi geliştirmeye ve süreçlerimizi oluşturmaya devam edeceğiz.

Android El Terminalleri

Seuic Cruise 2

300DPI
203DPI

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 246T Beyaz Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 435ZC Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 428U Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 425X Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 428UD Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

EY 24U Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 33X Etiket Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 22U Bileklik Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 8X Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

BY 42SUD Barkod Yazıcı

Barkod (Etiket) Yazıcılar

GP CH422D Barkod Yazıcı

Android El Terminalleri

Seuic Cruise 1-P

Android El Terminalleri

AUTOID Q9 El Terminali