Belbim Projesi

Belbim İstanbul Kart Projesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kirliliğin önüne geçmek ve çevreyi korumak adına başlatıldı. Türkiye’de bir ilk olan bu proje dahilinde Possify olarak Belbim projesinde katkı verildi.

Geliştirilen ödül sistemi içerisinde ödeme kutusu ve iade kutusu gibi Kiosklar Possify tarafından özel projeye dahil edildi. Possify güvencesi ile dizayn edilen bu otomatlar ile dönüştürülen evsel atıklar karşılığında İstanbul kartlarına para yüklemeleri sağlandı. Possify markasının bu projedeki katkısı büyük olup bu proje dahilinde birçok ödül alındı. Ödüllü proje akıllı şehir otomasyonları içerisinde çevreyi korumak amaçlı hayata geçirilen Türkiye’de bir ilk olan özel bir projedir.

Belbim Projesinde Possify Farkı

Birçok ödüle layık görülen İstanbul Kart Projesinde Possify olarak para iadesi yapan cihazlar ve İstanbulkarta ödeme yapmayı sağlayan cihazlar geliştirdik. Bu proje bizim için çok önemli ve değerli bir proje olup 2016 yılından 2018 yılına kadar bu proje kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediyesine hizmet vermiş bulunuyoruz.

Possify olarak Belbim projesi için özel olarak tasarlanan anahtar teslim proje dahilinde donanımlı ekibimiz ile büyük özenle ve titizlikle çalıştık. Belbim projesine Possify ailesi olarak para otomatlarını dahil ettik. Bu proje kapsamında süreçler titizlikle organize edildi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile paylaşıldı. Bu süreç dahilinde teknik servis ekibimiz ile her zaman projeye katkı sağlamak adına büyük çaba göstermiş bulunuyoruz.

Possify tarafından geliştirilen özel proje sayesinde biriktirdiğiniz atıkları dönüştürerek bu özel proje dahilinde geliştirilen Kiosk cihazlar sayesinde ulaşım ağında yükleme ve para üstü alma işlemlerinizi de sağlayabiliyorsunuz.  Ödüllü çevre projesi dahilinde doğal kaynakları korumak ve enerji tasarrufu sağlamak amaçlı atık miktarını azaltarak ekonomiye katkıda bulunmak için büyük bir adım atıldı.

Possify’dan Belbim’e Etkili Dokunuş

Possify olarak Belbim projesi dahilinde büyük titizlikle çalışmalarımızı sürdürdük. Ödüllü bir projede yer almış olduğumuz için büyük gurur duyuyoruz. Sunduğumuz anahtar teslim proje sayesinde süreçlerimizi şeffaf bir şekilde müşterimiz ile paylaştık. Proje özelinde müşterimizden gelen talep doğrultusunda projemizi şekillendirdik. Bu şekilde müşteri memnuniyetini esas alarak oluşturduğumuz projeler dahilinde başarılı bir şekilde yolumuza devam etmek adına özenli çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Her koşulda projemizin arkasında durarak teknik bir sorun yaşanması dahilinde teknik servis hizmeti ile soruna anında müdahale edip süreçlerimizi verimli bir şekilde yönetmeyi başarmış bulunuyoruz. Bu sayede müşteri memnuniyetini elde etmiş olarak marka bilinirliği kazanmak adına yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Bundan sonraki projeler dahilinde aynı hassasiyeti ve özeni göstererek projelerimizi oluşturmaya devam edeceğiz. Possify kalitesi ile müşterilerimize hizmet sunmaya devam edeceğiz.