Geçmişten Günümüze Possıfy & Gelecek Hedefler

Possify’ın Kurulduğu Günden Beri Tüm Dikkatler Üzerinde!

Possify, faaliyet gösterdiği alanlarda imza attığı projelerle dikkat çeken bir markadır. Başarılı projeleri sayesinde hizmet verdiği firmalar için çözümler üretirken, markanın büyüme hızı da artmıştır. Projelere taraf olan diğer işletmelerin seçkin olması ve Possify markasını tercih etmeleri, son derece önemli bir detaydır. Projeler, birbirinden farklı perakende, sağlık, kamu, lojistik, finans, depo, üretim sektörlerinde otomasyon donanımı çerçevesinde gerçekleşmiş, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik gelişmiş çözümler üretilerek sonuca bağlanmıştır.

Possify 2009 yılında kurulan bir şirket olmanın yanı sıra kısa sürede hızla büyüyerek, daha önce görülmemiş son teknoloji bir çok farklı proje üretmiştir. Geçmiş yıllarda göstermiş olduğu başarı ve güvenilir ekip çalışması ile büyümeye her geçen gün devam etmekte, Taviz vermediği hedeflerine sadık kalmakla birlikte hem çalışanları mutlu etmekte hem alıcılara kaliteli hizmeti sunmaya çalışır. Kurallarının arasında öncelikle müşteri memnuniyeti gelirken diğer yandan çalışan mutluluğu, hızlı teknik servis ve kaliteli ürünlerin tedariği gibi birçok alanı kapsar. Geçmiş hedeflerini tamamlamanın mutluluğu ile gelecek hedeflere odaklanan Possify, sosyal medya, web sitesi, b2b sitesi gibi inceleyebileceğiniz dijital her alanda aktiftir.

Possıfy'ın Taviz Vermediği 4 Kural

Müşteri

Memnuniyeti

Çalışan

Mutluluğu

Hızlı

Teknik Servis

Kaliteli

Ürünler

BELBİM Özel Proje
(İstanbul Kart ve Endüstriyel Box PC)

Belbim özel projesi ile araç içine takılan ödeme kutusunun tedariği ve İstanbul kart kullanımın aktif edilmesinde önemli bir oynamıştır. İstanbul ulaşımı için değerli ve yeni bir çağ açan bu proje, hayatın içinde aktif rol alması ve dayanıklılığı, kolay kullanımı ile tüm ülke genelinde ses getirmiş, bir çok yabancı platform da bahsedilmiştir.

İGDAŞ Özel Poje

İGDAŞ merkez ofis ve tüm şubelerinde kullanmak üzere Possify markası ile çalışma kararı aldı. Barkod yazıcılar ile uzun sürecek bir beraberliğe imza atılmasıyla birlikte tüm teknik sorumluluğu üstlendik. Barkod yazıcıların daha hızlı baskı yapabilmesi ve uzun ömürlü olması sebebiyle bizi tercih etmeleri her daim gurur kaynağımız olacaktır. Etiket basmak için kullanılan cihazlarımız İGDAŞ tarafından onaylanmıştır.

Endüstriyel Panel PC Projeleri

Possify endüstriyel panel pc projelerinde öncelikle üretim yapılan tesislerde kullanılmak üzere tasarlanması ve üretimden veri toplama, süreç analizi ve kontrolü, operatör paneli uygulamaları, otomasyonu uygulamalarında aktif edilir. Tüm Türkiye’ye dağıtım sağlayabilen ve gerekli tüm tedarik süreci takip eden Possify projelerini hayata geçirmeye devam etmektedir. Dokunmatik Panel PC çözümleri; otomasyon sistemleri, kiosk, ulaşım gibi birden farklı sektör dahilinde kullanılabilir çözümlerdir. Endüstriyel bilgisayarlar öncelikli olarak süreç kontrolünü ve veri toplama amaçlı kullanılır. Endüstriyel PC dağıtılmış olan bir işlem ortamında başka bir kontrol sağlamaya yarayan bilgisayarın ön ucu olarak da kullanılır. 

Autoid El Terminalleri Tüm Türkiye’de

Endüstriyel alanda kullanıma uygun olan AutoID El Terminalleri geliştirilen performansı ile birlikte pil, yüksek koruma, dayanıklılık gibi konularda öne çıkar. Seuic markası tasarım yönünden kullanıcı deneyimi göz önüne alınmış, kolay ve rahat hareket kabiliyeti sağlar. Endüstriyel uygulama gereksinimleri için taşınabilir ama hafif olması önemlidir. Ayrıca dayanıklı ve güçlü bir performansa sahiptir. Kullanım alanları;  perakende, üretim, kamu, lojistik, finans, depo ve yeme-içme gibi pek çok alanda kullanılır. Geliştirilen ve gelişmeye de devam eden tüm bu cihazlar projelerin önemli bir bölümünü kapsar. Tüm Türkiye’ye dağıtım sağlayabilen alt yapısı ve teknik servis desteği ise projeleri tamamlamaya yardımcı olur.