Arıkan Mensucat Projesi İle Possify Tekstil Sektöründe
Arıkan Menscuat, 1990 yılında Kahramanmaraş’ta kurulan pamuk ipliği ve örme kumaş üretimi alanında faaliyet gösteren bir tekstil firmasıdır. Sektördeki 22 yıllık tecrübesiyle dünya standartlarında çalışmalar yapan firma, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Tekstil sektörünün yanı sıra tarım ve hayvancılık alanında da faaliyet gösteren şirketin enerji sektöründe hizmet veren kojenerasyon tesisi de bulunuyor. Yüksek kalite anlayışı ve ekip ruhu misyonuyla sektörde yer edinen firma, müşterilerini daima memnun eden ürünler üretiyor. Çevre politikasıyla da dikkat çeken Arıkan Menscuat; tekstil, tarım ve enerji sektöründe yüksek çevre bilincine sahip öncü firmalar arasında yer alıyor. Bünyesinde birçok iplik ve kumaş çeşidi üretiminin yanında zirai faaliyetleri de bulunuyor. Zirai faaliyetlerini ise pamuk ve kimyevi maddelerle ilgili tesisler kurarak üretim faaliyeti gerçekleştirmek kapsıyor. Her alanda avantaj sağlayan dokunmatik panel pc’ler Arıkan ve Possify iş birliği ile hayata geçirildi. Güçlerini el ele veren Possify ve Arıkan Menscuat’ın panel pc projesi ile birlikte her alanda avantaj sağlayan dokunmatik panel pc’ler kullanılmaya başlanmıştır.

Arıkan Mensuat ve Possify İş Birliği
Sektörde otomasyon hizmetleriyle adından söz ettiren Possify ile sağlanılan iş birliği sonucunda Arıkan Menscuat, Panel Pc Projesini uygulamaya koyarak dokunmatik panel pc cihazlarından yararlanmaya başladı. Sektörde aktifliği ve kalitesiyle kıvanç duyulan Arıkan, bu proje ile üretim otomasyonunda yeni bir inovasyon gerçekleştirdi. Daima teknolojiyi takip etmekten yana olan Arıkan, Possify ile yollarını birleştirerek endüstriyel dokunmatik panel pc’ler ile rakip firmalardan bir adım öne geçmeyi başarmıştır.

Possify Endüstriyel Panel Pc
Ekran ve bilgisayarlar gibi teknolojik aletler, her alanda kolaylık sağlamakta ve endüstriyel alanda da firmalara büyük avantaj sağlamaktadır. Fabrikalardan işletmelere kadar her yerde kullanılabilen dokunmatik panel pc’ler, kullanışlı tasarımı ve dayanıklılığıyla tercih ediliyor. Possify, uzun ömürlü cihazları sayesinde kullanıcılarını memnun ediyor ve sektörünün en çok tercih edilen markası olarak örnek alınıyor. Dev ekranlı ve kablolu bilgisayarlara nazaran oldukça şık bir tasarıma sahip panel pc’ler birçok kullanışlı özelliğe sahip. Cihazlarda yer alan vesa desteği sayesinde duvara montajlanabilen panel pc’ler ile yer tasarrufu sağlanırken aynı zamanda şık bir görüntü de elde ediliyor. Veri aktarımını çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeyi sağlayan ürünlerde hızlı ethernet potu da yer alıyor. Cihazlar az enerji yüksek verim ile gün boyu çalışır vaziyette kullanılabiliyor. 2 yıl garantiye sahip Possify markalı cihazlara, ayrıca teknik servis desteği de yine Possify bünyesinde sağlanıyor.

Possify ile Endüstriyel Çözümler
Possify ailesi olarak kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda yeni projelere imza atarak kendimizi her zaman geliştirip müşterilerimize layık oldukları hizmeti sağlamak istiyoruz. Müşterilerimize çözüm odaklı yaklaşarak beklentilerini en verimli şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Fabrika otomasyon projemiz kapsamında gerçekleştirdiğimiz uygulamalar sayesinde, birçok sektörden firmanın yakından çalışma süreçlerini daha pratik hale getirdik. Her gün gelişmekte olan endüstri sektörüne ayak uydurmaya çalışan şirketlerle yapılan proje kapsamında şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik yardım sağlıyoruz. İş birliği yapılan firmaların altyapılarının gelişmesine ve hızlanmalarına katkıda bulunuyoruz.

Üretim Otomasyonunda Çığır Açan Possify
Oldukça geniş bir tedarik ağına sahip Possify, Tüm Türkiye’ye dağıtım hizmeti sağlayabiliyor. Possify bünyesinde firmalarla ortak yürütülen endüstriyel panel PC projelerinde kullanılan dokunmatik panel pc’ler, üretim yapılan tesis ve fabrikalarda kullanılmak üzere tasarlanmaktadır. Kullanıcıların veri toplama, süreç analizi ve kontrolü, otomasyonu gibi alanlarda kullanabileceği cihazlar, firmaların birçok konuda ihtiyacını karşılamaktadır.