SushiCo Projesi

1997 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden SushiCo, Türkiye’ye Uzakdoğu lezzetlerini getiren ve sevdiren ilk ve en büyük restoran zincir olarak hizmet vermeye devam ediyor. Çin, Japon ve Thai mutfağının yemeklerinin yer aldığı geniş bir menü yelpazesi ile Uzakdoğu mutfağı sevenleri için hizmet veriyor.  Bunlara ek olarak SushiCo, spesiyalleri arasında Kızartılmış Dondurma, Trüflü Ebi Tempura Roll, Kızarmış Pekin Ördeği, Zencefil Soslu Çıtır Tavuk gibi birçok lezzetli yemekleri müşterilerine sunuyor.

Possify Güvencesi ile SushiCo Perakende Çözümleri

SushiCo iç süreçlerini iyileştirmek amacıyla Possify güvencesi ile bünyesine dahil ettiği Restoran otomasyon donanımları mevcuttur. Bunlardan bazıları pos terminaller, barkod okuyucular, para çekmecesi, fiş yazıcısı, müşteri ekranı gibi yeme içme sektörüne birden fazla katkısı olacak bu ürünleri kullanmaya başladı. Bu sayede verimli ve kaliteli bir şekilde yoluna devam etmeye başladı.

SuchiCo’dan gelen talep doğrultusunda Otomasyon sektöründe öncü marka olan Possify tarafından donanımsal destek aldı. Kendi iş süreçlerine uyarlanarak temin edilen pos terminaller, barkod okuyucular, para çekmecesi, fiş yazıcısı, müşteri ekranı sayesinde daha hızlı ve verimli bir şekilde süreçlerin yönetilmesine katkı sağladılar.

Possify Anahtar Teslim Projeler

Possify’ın müşteri memnuniyeti esas alınarak müşteri talepleri doğrultusunda anahtar teslim projelerine bir yenisini ekledi. SushiCo otomasyon çözümlerini bünyesine Possify güvencesi ile dahil etti. Anahtar teslim projeler dahilinde satış sonrasında da her zaman teknik destek eksik edilmeden projelerimizi SushiCo ya teslim ettik. Bu süreçte ürünlerin kullanım aşamasında her konuda da destek verildi. Bu sayede Possify olarak müşteri memnuniyetini esas aldığımız politikamız dahilinde süreçlerimizi devam ettiriyoruz.

Possify Güvencesi ile Müşteri Ekranı, Fiş Yazıcılar ve Para Çekmecesi

Possify Güvencesi ile SushiCo bünyesine dahil edilen restoran çözümlerinden bazıları müşteri ekranı, fiş yazıcılar ve para çekmecesi ve pos terminallerdir. Bununla birlikte Possify güvenli fiş yazıcıların üzerinde yer alan yağ koruma kapağı sayesinde uzun ömürlü kullanıma sahip ürünlerdir. Bu ürünler dahilinde müşteri kabul ederken oluşan yoğunluğun ve karışıklığın önüne geçilmiş oldu. Bununla beraber çalışan mutluluğu da elde edilmiş oldu. Oluşan yoğunluğun önüne geçilmesi ile süreçler daha verimli ve hızlı bir şekilde devam ettirildi.

Bu ürünler sayesinde müşterinin siparişinin alınması aşamasında ve ödeme işlemlerinin hızlı bir şekilde olması sağlandı. Possify güvencesi ile donanımlı cihazlar sayesinde ürün kullanım aşamasında bir sorun yaşamadan süreçler yürütüldü. Sorun olması halinde ise Possify her zaman destek olarak sorunların hızlı bir şekilde çözülmesine yardımcı oldu.

Possify Güvencesi ile Barkod Okuyucular

Endüstriyel amaçlı üretilen barkod okuyucular uzun ömürlü kullanıma sahip dayanıklı ürünlerdir. Barkod okuyucuların bu özelliği tercih edilmesinin ana sebeplerinden biridir. Buna ek olarak barkod okuyucular sayesinde depolama ve üretim verimliliğinizi de arttırmış olursunuz. Hafif ve kompakt ürünler olması sayesinde kolay ve rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Bu sebepler dahilinde SushiCo tarafından tercih edilen barkod okuyucular depolama süreçlerinin iyileşmesine katkı sağlamış oldu. Buna ek olarak barkod okuyucularının tarama ekranının ayarlanabilir olması sayesinde her türlü barkodu kolay bir şekilde okutabilir ve sisteme işletebilirsiniz. Bu özellikleri içinde barındıran barkod okuyucular Possify güvencesi dahilinde SushiCo bünyesine dahil edildi.

Possify ve Otomasyon Çözümleri

Sektöründe öncü marka Possify birçok alanda otomasyon çözümleri sunuyor. Bu çözümleri sunarken büyük markalarla çalışarak marka bilinirliğini ve müşteri memnuniyetini artıracak projelere imza atıyor.  Bu projelerin arasında SushiCo ya sunduğu restoran otomasyon donanım sistemleri bunlardan sadece bir tanesidir. Possify her zaman müşterilerinin yanında olarak her koşulda teknik desteğini müşterilerine sunmaya devam ediyor. Buna ek olarak Possify ailesi olarak Sushico’ya Türkiye’ye geldiğinden beri hizmet vermeye devam ediyoruz.