Possify Otomasyon Donanımları Arabica Cafe Lezzetiyle Buluşuyor!
Arabica kahvesi dünyadaki kahve çekirdeklerinin çoğunu, yaklaşık %70’lik bir bölümünü oluşturuyor ve insanların en sık tükettiği kahve türü. Şehrin bilindik işletmeleri arasında yer alan Arabica Cafe, lezzetli ürünleri ve hizmet kalitesiyle öne çıkıyor. Ankara merkezli Arabica Coffe House 2014 yılından bu yana müşterilerine kaliteli kahve sunma noktasında listenin en başında gelen işletmelerden bir tanesi. Geniş menüsü ve gülen yüzlü çalışanlarıyla Arabica Cafe mağazalar zinciri, özel arabica kahve çekirdeklerini en taze ürünlerle harmanlıyor ve müşterilerinin beğenisine sunuyor. Ankara’nın çeşitli semtlerinde, Antalya’da, Bursa’da, Denizli’de, Eskişehir’de, İstanbul’da, İzmir’de ve Türkiye’nin birçok şehrinde müşterilerini ağırlıyor. Possify restoran otomasyon donanım sistemlerini Arabica Cafe ile buluşturarak akıllı perakendede çığır açıyor.

Arabica Cafe Projesi
Güçlerini birleştirmeyi tercih eden Possify ve Arabica Cafe, otomasyon donanımını edinerek bir işletmeye her alanda avantaj sağlayan ürünleri kafe bünyesinde kullanmaya başlamıştır. Arabica Cafe Possify’ın restoran otomasyon donanımlarını bünyesine entegre ederek pek çok kolaylığın önünü açmış oluyor. Possify, Arabica Cafe Perakende projesiyle fiş yazıcılar ve dokunmatik pos pc’leri kafenin bünyesine hizmete açıyor. Enerjiden ve zamandan tasarruf sağlayan otomasyon donanımlarının tek pozitif katkısı bununla sınırlı kalmıyor. Yüksek kalitede üretilen possify otomasyon donanımları, kullanım kolaylığı, uzun ömürlü olma, dayanıklılık, zaman tasarrufu ve müşteri memnuniyetini arttırıcı etkilerde bulunuyor.

Possify Fiş Yazıcıları
Termal fiş yazıcılar çevre dostu özelliğiyle öne çıkmış cihazlardır. Özel termal kağıtlar kullanılarak baskı sağlandığı için mürekkep kullanımı gerekmiyor. Mürekkep kullanımına ihtiyaç duyulmayan cihazlar, doğaya bırakılan atıkları en aza indiriyor. 8 mm’lik termal kağıtların kullanıldığı possify termal yazıcılar ısı ile baskı sağladığı için termal ismini alıyor. Şık ve estetik tasarımlı possify fiş yazıcıları Arabica Cafe gibi mağaza zincirlerinin gözdesi konumunda bulunuyor. Possify’ın çok çeşitli boyutlarda ve özelliklerde fiş yazıcıları Arabica Cafe’ye yol arkadaşlığı yapıyor.

Possify Pos Terminalleri
İşletmelere zamandan tasarruf sağlayarak büyük kolaylık sunan Possify pos terminalleri, birçok işletmenin en büyük yardımcısı. Possify pos terminalleri çeşitli boyutlarda dokunmatik ekrana sahip ürünlerdir. Dokunmatik ekran ve masaüstü dokunmatik pc özellikleri sayesinde kullanımları son derece pratiktir. Pos cihazları ile ödeme noktalarında vakit kaybına sebep olan nakit kullanımı ortadan kalkmıştır. Saniyeler içinde kredi veya banka kartlarıyla ödemenin alınması, verimli zaman kullanımına olanak tanımıştır. Hızlı ilerleyişle müşteri memnuniyetinin arttırılması da sağlanmıştır.

Possify Farkıyla Restoran Çözümleri
Possify akıllı perakende hizmetiyle iş birliği içerisinde olduğu müşterilerinin memnuniyetini gözetmeyi bir önceliği haline getiriyor. Yeme içme sektörüne teknolojik çözümler getiren Possify, dayanıklı ve kolay kullanım özelliklerini barındıran otomasyon cihazlarıyla ünlü markaların bir numaralı tercihi konumunda bulunuyor. Ana önceliği müşteri memnuniyetini sağlamak ve en kaliteli ürünleri piyasaya sürmek olan Possify her geçen gün çalıştığı isimlere farklı isimler ekliyor. Garantili ürünlerinin satışını ve teknik desteğini sağlayan ekibiyle Possify güvenli limanınız.