Misyonumuz

Possify ailesi olarak her zaman müşteri odaklı olup müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunmaya özen gösteriyoruz. Bizim için öncelikli kavramlardan biri müşteri memnuniyetidir. Bu minvalde müşterilerimizin özel ihtiyaçları doğrultusunda anahtar teslim projeler sunuyoruz. Anahtar teslim projelerimiz için en iyi çözüm ve en iyi performans doğrultusunda ve tabii uygun fiyat dahilinde hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Vizyonumuz

Bizim için her zaman öncelikli olan size sunduğumuz bütün projelerimizde iş ahlakı çerçevesinde yol almak olmuştur. Bununla birlikte tüm iş ilişkilerimizde adil olmayı ilke edinerek karşılıklı yarar sağlamak amacıyla iyi niyetli bir yaklaşım içerisinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Yenilikçi çözümlerimizi sunarken esas aldığımız kavram sizin güveninizi kazanmaktır. Bununla beraber güçlü projelere imza atarken, güvenilir olmakla birlikte dürüst ve tutarlı olmak bizim için her zaman büyük önem taşır ve bunlara ek olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluğun her zaman bizlere ait olduğunu da belirtmemiz gerekir.

Müşteri Memnuniyeti

Anahtar teslim projelerimizde müşterilerimizin talepleri baz alınarak sorunsuz teslimat işlemleri gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin özel ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçirdiğimiz anahtar teslim projelerdeki çözümlerimizi sahaya aktarma sürecinde ve sahaya aktarılma sırasında sürekli olarak yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Bununla birlikte satış öncesi ve sonrası hizmette her zaman sizlere destek olmak için burdayız.

Çalışan Mutluluğu

Her açıdan güçlü kadromuz ile sürekli yenilik peşinde koşarak sizlere yeni ufuklar açmak için çalışıyoruz. Girişimci ruhlu, yenilik peşinde koşan ekibimiz ile yaratıcı çözümleri sizlere sunmak için özenli bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Güçlü ve donanımlı kadromuz ile sizlere hizmet vermek için her zaman buradayız. Dinamik ekip çalışması ile yaratıcı çözümlerimizi aktarabilecek bilgi donanımına sahip olduğumuzun bilinci olarak bu bilgileri sizlerle buluşturmak için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtmemiz gerekir.

Çalışanlarımızı her konuda destekleyici bir üslupla dinleyerek onların üretkenliklerini ve yaratıcıklarını teşvik edip yeni yollar açmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken çalışanlarımızı dinleyerek onların taleplerine değer verip yeni fırsat kapılarını aralıyoruz. Takım çalışmasının işin bir parçası olduğunu özümseyecek şekilde yol göstermeye özen gösteriyoruz. Önceliğimiz çalışanlarımızın kendini geliştirmesi olmakla birlikte aynı zamanda işimizi geliştirmek için özenle yatırımlar yapıyoruz. Bu yatırımlar dahilinde takım çalışmasının önemini vurgulayacak adımlar atmak önceliklerimizden biri arasında yer alıyor. Bu sayede size sunduğumuz hizmeti üst seviyelere taşımaya yönelik adımlarımızı sağlamlaştırmış oluyoruz.

Hızlı Teknik Servis

Çalışanlarımız ve müşterilerimizle olan ilişkilerimiz her zaman dürüstlük çerçevesi dahilinde yürütmeyi prensip haline getirdik. İlişkilerimizi sağlam temellerle oluşturarak yolumuza devam etmek bizim için öncelikli konulardan biri haline gelmiş durumdadır. Her konuda şeffaf olarak uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedefledik ve bu yolda azimli bir şekilde devam ediyoruz. İş süreçlerimiz de ve müşterilerimizle olan her diyaloğumuzda saygılı ve içten bir şekilde hareket ederek iş ilişkilerimizi sağlam temeller üzerine oturtmaya çalışarak yolumuza devam ediyoruz. Özellikle anahtar teslim projelerde müşterilerimize her aşamada hızlı teknik servis desteği sağlayarak her an onların yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Kaliteli Ürünler

Kaliteli hizmet anlayışı bizim temel prensiplerimiz arasında yer alır. Kaliteyle birlikte hızlı çözümler sunarak müşterilerimizin beklentilerini verimli bir şekilde karşılık vermeye çalışıyoruz. Bunun yanında müşterilerimizin karlılık oranlarını ve rekabet avantajlarını arttırmayı amaçlayarak yolumuzda devam ediyoruz. Ayrıca son teknolojiyi takip ederek müşterilerimiz için kısa vadede kalıcı çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizin beklentileri esas alınarak beklentilerini aşan özgün ve yaratıcı çözümler yaratıyoruz. Bununla birlikte yüksek katma değeri olan hizmetlerimiz sayesinde kendi branşımızda hatırı sayılır bir başarıya ulaşmak ideallerimiz arasında başta geliyor.

Tüm Türkiye’ye dağıtım sağlayabilen ve gerekli tedarik ağını takip edebilme potansiyeline sahip olan Possify endüstriyel panel PC projelerinde, dokunmatik PC, akıllı şehir uygulamaları, ürün satışı ve dağıtımı, etiket yazıcı, tablet, mağaza otomasyon donanımı, fabrika otomasyonu gibi birçok farklı alanda hizmet vermeye devam ediyor.  Bunlara ek olarak üretim yapılan tesislerde kullanılmak üzere tasarlanan ve bu aşamada veri toplama, süreç analizi ve kontrolü, otomasyonu uygulamalarında aktif bir şekilde rol alır.