Bereket Döner Projesi

Bereket Döner, 1988 yılında İstanbul Beyoğlu’nda küçük bir işletme olarak kurulmuştur. Kaliteli ve özenli hizmetine ek olarak eşsiz lezzeti ile 1998 yılında Türkiye’nin ilk hazır döner satan üretim tesisini kurmuş oldular. Sektörünün öncü bir marka haline gelen Bereket Döner, hijyenik şartlarda üretim yapan ve işinde uzman kadro ile çalışarak dünyanın en büyük döner üreticilerinden biri haline gelmiştir. Bereket Döner, günümüzde 125’ten fazla şubesiyle en büyük restoran zinciri olarak müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Possify Otomasyon Çözümleri Bereket Döner’de 

Bereket Döner ailesi otomasyon sektöründe öncü bir marka olan Possify tarafından geliştirilen restoran çözümleri ile süreçlerini iyileştirme kararı alarak birçok ürünü bünyesine dahil etti. Bu ürünlerden bazıları; pos terminali, barkod okuyucular, para çekmecesi, fiş yazıcı ve müşteri ekranı gibi yeme içme sektöründe süreçleri iyileştirmek adına bu ürünler ile hizmetlerine devam etmeye başladılar.

Possify Ürünlerinin Bereket Döner’e Katkıları

Possify katkılarıyla Bereket Döner bünyesine pos terminali, barkod okuyucular, para çekmecesi, fiş yazıcı ve müşteri ekranı gibi restoran otomasyon donanımları eklendi. Bereket Döner bünyesine eklenen bu restoran çözümleri sayesinde iş süreçleri verimli ve daha sistematik bir hal aldı. Bu sayede zamandan tasarruf ederek müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmaya odaklandılar. Ayrıca fiş yazıcılarının üzerinde bulunan yağ kapağı sayesinde uzun ömürlü kullanıma sahip bir üründür. Possify kalitesi sunulan korunaklı ürünler Bereket Döner bünyesine dahil edildi.

Possify güvencesi ile temin edilen barkod okuyucular sayesinde depolama alanlarının organizasyon ve düzeni daha iyi bir hal aldı. Bu sayede stok kontrolünü ve takibini daha verimli bir şekilde gerçekleştirmeye başladılar.

Para çekmecesi, fiş yazıcı ve müşteri ekranı sayesinde sipariş ekranlarının yönetimi ve organizasyonu verimli bir hal aldı. Bu sayede Possify güvencesi ile sipariş ekranı sayesinde yönetim sürecinin daha verimli hale gelmesine katkı sağlamış oldular. Possify güvencesi ile eklenen otomasyon donanımları sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde sipariş alarak müşteri ekranına yönlendirilmesi sağlamış oldu. Bu sayede self servis bölümündeki yoğunluğun önüne geçildi.

El terminalleri ile kolay ve hızlı adımlar sayesinde sipariş ekranlarının organize edilmesi maksimum seviyeye ulaştı. Bu sayede arka planda oluşan sipariş karışıklıkların önüne geçilerek verimli bir süreç yönetimine başladılar.

Possify Otomasyon Donanımları

Possify güvencesi ile Bereket Döner bünyesine dahil edilen otomasyon çözümleri sayesinde mevcut sistemleri daha iyi bir hale gelmiş oldu. Verimli ve sistematik çalışarak zamandan tasarruf ettiler. Mevcut düzeni Possify güvencesi ile daha iyi hale getirerek kendilerini geliştirmeye odaklandılar.

Possify tarafından temin edilen el terminalleri, müşteri ekranı, fiş yazıcılar sektör yeme içme sektörüne uyarlanarak Bereket Döner bünyesine dahil edildi. Sektöründe öncü bir firma olan Possify müşteri memnuniyetini esas aldığı anahtar teslim projeleriyle Bereket Döner ile çalıştı.

Possify’dan Etkili Çözümler

Possify olarak müşteri memnuniyetini esas alarak müşteri talepleri doğrultusunda şekillendirdiğimiz anahtar teslim projemizi Bereket Döner ile paylaştık. Şeffaf bir şekilde aktardığımız iş süreçlerimiz ile restoran sektörüne uyarlayarak projemizi teslim ettik. Proje teslimi yapıldıktan sonrasında da Bereket Dönere ailesine teknik servis desteğimizi her koşulda sunmaya devam ettik. Bu sayede güvenilir ilişkiler kurmaya devam ederek başarılı bir projeye daha imza atmış olduk.

Possify ailesi olarak güvenilir iş ilişkileri kurmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede müşteri memnuniyetinden taviz vermeden projelerimizi müşterilerimize sunuyoruz. Herhangi teknik desteğe ihtiyaçları olduğunda her koşulda hizmet vermeye devam ederek her aşamada müşterilerimizin yanında oluyoruz. Bu şekilde yolumuza devam ederek güzel projelere imza atmaya devam edeceğiz.