Possify olarak birçok sektörde olduğu gibi Lojistik sektöründe de hizmet vermeye devam ediyoruz. Lojistik sektöründe araç içi endüstriyel bilgisayarlar, el terminalleri, endüstriyel tabletler ile tam zamanlı hizmet veriliyor. Possify tarafından bu hizmetler dahilinde lojistik sektöründe kolay erişim ve performansın verimliliği gibi birçok katkısı bulunmuştur.

Lojistik Sektöründe Possify Ürünleri

Sektörün liderleri arasında yer alan Possify olarak lojistik sektörüne en kaliteli ve en dayanıklı ürünleri dahil etmek için çalışıyoruz. Possify olarak lojistik sektörüne dahil edilen wi-fi destekli el terminalleri ile online sipariş sürecinde firmaların kendilerine geliştirmesine katkıda bulunulmuş oldu. Mobil çözümler sayesinde sipariş teslimat aşamasında araç içi takip süreci geliştirilerek ürünlerin sorunsuz bir şekilde teslimatının yapılması sağlanmış oldu. Teslimat hizmetlerinin günümüzde taşıdığı büyük önem sayesinde araç bilgisayarlarının kullanılmaya başlandı. Bu sayede lojistik sektöründe Possify güvencesi ile teslimat hizmetlerindeki verimin arttığını söylemek mümkündür.

Lojistik sektörüne dahil edilen el terminallerinin birçok kullanım alanı mevcuttur. El terminalleri sayesinde veri aktarımını çok hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Ayrıca oluşabilecek seri asenkron durumunda da veri alınması ve iletilmesi aşamasında cihazlar arası haberleşmeyi yüksek hızda sağlar. Buna ek olarak uzak mesafede veri transferi işlemini de kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Windows ve Android uyumlu olan bu cihazlar kolay kullanım avantajı ile dikkat çeken ürünler arasında yer alır. Diğer teknolojik ekranlara kıyasla daha az enerji tüketen bu ürünler sayesinde güç verimliliğini elde etmenizi mümkün kılar.

Diğer teknolojik ekranlara kıyasla daha az enerji tüketen bu ürünler sayesinde güç verimliliğini elde etmenizi mümkün kılar. Endüstriyel amaçla üretilmiş olan el terminalleri sıvı, kir ve toza dayanıklı ürünlerdir. Bu sebeple zorlu üretim koşullarında bile rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca bu cihazlar özelinde dirençli dokunmatik ekran ve yüksek tepki oranı sayesinde hızlı tepki süreleri ile dikkat çekerler. Bunlara ek olarak lojistik sektöründe kullanılan cloud ve wi-fi destekli yazıcılar ile verilerin takibini yaparak uzak mesafeden bile bu yazıcılar sayesinde çıktı alabilme imkanını da beraberinde getirir.

Lojistik Sektöründe Yükselen Possify Ürünleri

Possify güvencesi ile lojistik sektörüne dahil edilen ürünler sayesinde teslimat hizmetleri hızlı verimli bir hal aldı. Buna ek olarak depolama alanlarında kullanılan el terminalleri sayesinde cihazlar arası iletişim kolaylığı sayesinde süreçlerin daha verimli bir hal almasına Possify olarak katkı sağlamış bulunuyoruz.

Possify olarak birçok farklı sektör dahilinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Her çalıştığımız firma dahilinde kaliteli ve dayanıklı ürünlerimiz ile süreçlerini iyileştirmek adına çalışıyoruz. Bu sayede ürünlerimiz ile süreçlerinde iyileşmeyi görmek Possify ailesi olarak bizleri çok mutlu eden bir durumdur. Bu sayede işimizi doğru bir şekilde yaptığımızı anlıyoruz.

Sektöründe öncü bir marka olarak her zaman müşteri odaklı çalışmaya ve süreçlerimizi oluşturmaya devam edeceğiz. Bu sayede marka bilinirliğimizi arttırmış bir şekilde yolumuza devam etmeye özen göstereceğiz. Her geçen gün kendimizi geliştirerek ve yeni şeyler öğrenerek Possify ailesini güçlendirmeye devam edeceğiz. Bu sayede müşterilerimize kaliteli ve dayanıklı ürünler dahilinde hizmet sunmaya özen göstereceğiz.

Müşteri memnuniyetini esas alan politikamız sayesinde iş süreçlerimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda oluşturarak yeni ve güzel işlere imza atmak için çalışıyoruz. Bu şekilde firmalara ve yeni kuruluşlara sağladığımız hizmetlerin faydalı olması Possify ailesi olarak bizim için bir gurur niteliğindedir. Bu şekilde son teknolojiyi takip ederek ürünlerimizi sunmaya ve hizmet vermeye devam edeceğiz.