BKM Kitap Projesi

Kitaba olan tutkulu yolculukları 37 yıl öncesinde başlamış olan Bursa Kitap Merkezi, okumayı seven kişilerle kitapları buluşturmayı heyecanla ve coşkuyla yapan bir firmadır. Kitapları en ekonomik ve hızlı bir şekilde müşterileriyle buluşturmaktan mutluluk duyan bir firma olan Bursa Kitap Merkezi sektöründe lider markalar arasında yer alır.

Bursa Kitap Merkezi ile El Terminalleri Projesi

Bursa Kitap Merkezi, Possify ürünleri ile sistem ağını genişleterek kolay erişim ve verimli çalışmayı esas aldılar. Bu sayede kaliteli ve uzun ömürlü bir sistem yönetmek istediler. Possify ailesi olarak mobil çözümler sunarak sistemlerini geliştirmeleri ve pratik erişim sağlamaları adına sektörel olarak işlevsel el terminallerini Bursa Kitap Merkezi bünyesine dahil ettiler.

Possify El Terminalleri

Possify El terminalleri, kullanım amacı itibari ile girilen verileri depolayarak güvenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Teknik alt yapı dahilinde değişkenlik gösteren el terminalleri mevcuttur. Bursa Kitap Merkezi bünyesinde Urovo El Terminalleri kullanılmıştır.

Sektör bazlı en uygun el terminali yönlendirmesi Possify tarafından yapılarak süreç işleyişlerine destek olunmuştur. Windows ve Android uyumlu el terminalleri uzun süreli kullanım için ekran koruyucu kılıf ile kullanmakta fayda vardır. Ayrıca el terminallerini sipariş ekranı olarak ödeme terminali gibi birçok alanda rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bursa Kitap Merkezi El Terminali Kullanımı

Bursa Kitap Merkezi, Urovo El Terminalleri sayesinde depolama süreçlerini verimli bir hale getirerek ağlar arası iletişim sistemini bünyesine dahil etti. Bu sayede hangi kitaplardan ne kadar kaldığı, hangi şubede o kitap için elinde ne kadar olduğuna dair bilgilere uzaktan kontrol sistemi ile kolayca ulaşabilir hale geldiler.

Bu kontrol zinciri sayesinde müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmayı esas alarak süreçlerini yönettiler. Bir kitabın hangi şubede olduğunu ve o kitap dahilinde müşterisine o kitabı nasıl ulaştıracaklarını pratik bir erişim sayesinde güvenli bir hale getirdiler. Buna ek olarak müşteri memnuniyetini de kazanmış olup zamandan tasarruf ettiler.

Bursa Kitap Merkezi, depolama alanlarını el terminalleri sayesindedüzenleyerek zamandan tasarruf etmiş oldular. Reyonda bir ürüne ulaşamayan müşteri olması dahilinde bu terminallerden barkod aratarak kolay bir şekilde ulaşabilmeleri sağlandı.

Gelişen teknolojiye ayak uyduran Bursa Kitap Merkezi şubelerinde Possify otomasyon çözümlerine rastlayabilirsiniz. Possify El Terminalleri sayesinde iş süreçlerini verimli ve hızlı bir şekilde organize etmeye başlayan Bursa Kitap Merkezi bu süreci memnun bir şekilde yönetiyorlar.

Possify ailesi olarak çalıştığımız markalara her zaman güven çerçevesi dahilinde hizmet sunmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alarak süreçlerimizi devam ediyoruz. Her geçen gün çalıştığımız markalara bir yenisi ekliyoruz. Bu sayede ne kadar güvenilir ve sistematik çalışan bir marka olduğumuzu sektörde adımızı duyurarak ispatlamış oluyoruz. Müşteri memnuniyeti esas alarak müşteri taleplerine değer veriyoruz ve bu sayede sağlam temelleri olan iş ilişkileri kurmaya devam ediyoruz. Possify ailesi olarak bizim için önemli olan noktalardan biri de budur. Possify’ın kaliteli ürünlerimiz ile Bursa Kitap Merkezine 2021 yılında hizmet vermiş bulunuyoruz.