Jolly Joker Projesi

Jolly Joker ilk defa 2008 yılında faaliyet göstermeye başlamış bir firmadır. 9 şubesi dahilinde geniş kitlelere hitap eden eğlenceyi erişebilir kılan bir firmadır. Türkiye’nin en büyük ve yaygın konser mekanlar profilini bir araya getirerek gündemi takip eden yer etmiş bir marka haline gelmiştir. Sektöründe öncü bir firma olan Possify ailesi ile Jolly Joker 2017 yılında tanışmıştır. Bu sayede Jolly Joker ailesi bünyesine şık tasarıma sahip TroyPos Terminallerini dahil etmiştir.

Possify Ürünleri Jolly Joker’de

Possify güvencesi ile Jolly Joker bünyesine TroyPos Terminalleri dahil edilmiştir. TroyPos Terminali, zarif ve şık tasarım ile güvenlik ve yazılım performansını içinde barındıran bir düzenektir. En dikkat çekici özellikleri arasında şık bir tasarımı olması yer alır. Jolly Joker olarak şık tasarıma sahip bir ürün tercih ettiler. Bu sayede bu ürün ile mekâna uyum sağlayabileceğine düşündüler. TroyPos Terminali estetik olarak göz doldurmasının yanında güçlü ve dayanıklı bir modeldir. Bu sayede sağlam taban ve dayanıklı yapıyı da içinde barındırır.

TroyPos Terminal Özellikleri

Her açıdan işlevsel bir modeldir. TroyPos Terminali için tüm kablo detayları kapatılmış olduğundan bakım faaliyetlerini basitleştirmek adına herhangi bir alet kullanmadan kontrol paneline kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilme kapasitesi vardır. Bar, restoran ve mağaza gibi perakende sektöründeki köklü firmalar için özel ihtiyaçların karşılanması amacı ile tasarlanmış bir üründür.

TroyPos Terminalleri, müşteri talepleri doğrultusunda şekillendirilecek kapasiteye sahip ürünlerdir. Bu modellere müşteri talepleri doğrultusunda Bluetooth Wİ-Fİ desteği, termal yazıcı ve LCD ekran ve buna ek olarak barkod okuyucu gibi birden fazla çeşit aksesuar ile zenginleştirebileceğiniz bir üründür. Bunlarla birlikte TroyPos Terminalleri dayanıklı ve sağlam ürünler olmasından kaynaklı uzun yıllar boyunca rahat bir şekilde kullanılabilecek ürünlerdir. TroyPos, şık dokunmatik tasarımı ile masaüstü kullanım için dizayn edilmiş bir modeldir. Pos bilgisayar sayesinde Jolly Joker ailesi hızlı sipariş alarak verimli çalışma imkânı sağlamış oldular.

Pos bilgisayarların kapasitif 10 noktalı dokunmatik ekranı bulunur. Bu sayede kalem, eldiven ve suyun olduğu yerlerde güvenli bir şekilde kullanılabilecek ürünlerdir. Jolly Joker ailesi içki siparişinin alındığı bölümlerde bu ürünü rahatlıkla kullanmaya başladılar. Ayrıca bu ürünler yüksek kalite veri aktarımı sağlarken seri asenkron gönderilen verinin alınması işletilmesi aşamasında cihazlar arasında haberleşmeyi kolay bir şekilde sağlar. Bununla beraber en yüksek hızda ve uzak mesafede transfer işlemi yapmanızı da kolaylaştırır.

Jolly Joker İçin Çözümler Possify’dan

Possify güvencesi ile Jolly Joker ailesine dahil edilen bu ürün sayesinde verimli ve hızlı bir şekilde çalışmaya başladılar. Bu sayede iç süreçlerinin takibi ve organizasyonu daha hızlı bir hal aldı. Bu durumu gerçekleştirdiğimiz için Possify ailesi olarak gurur duyuyoruz. Jolly Joker projesi dahilinde titizlikle çalışarak sektöre adapte edilmiş ürünler sunuldu ve bu sayede müşteri memnuniyeti kazanmış olduk.

Müşteri memnuniyetini esas alan politikamız sayesinde süreçlerimizi müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak yönetmeye ve organize etmeye devam edeceğiz. Tecrübeli ekibimiz sayesinde Jolly Joker proje yönetimi aşamasında herhangi bir sorun yaşanması durumunda hızlı bir şekilde teknik servis desteği vermeye özen göstererek süreci yönettik. Bu sayede sorunu minimuma indirerek süreçlerimizi organize etmeye özen gösterdik. Bu şekilde çalışmaya devam etmek için büyük titizlik gösteriyoruz.

.