BELBİM BOX PC Projesi

BELBİM, başta ulaşım olmak üzere ülke genelinde tüm paydaşları dahilnde ödeme hizmetlerini en güvenli ve konforlu bir şekilde yapılmasını sağlamak için Türkiye’nin en yaygın elektronik para kuruluşu olmak için çalışan köklü bir firmadır. BELBİM Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri AŞ’nin yerli yazılım teknolojisi tarafından geliştirilen İstanbulkart, toplu ulaşım sisteminde elektronik para kartı hizmeti ile faaliyete 2019 yılında başladı. İstanbulkart ile kolay ödeme avantajı ile tanışan İstanbul halkının 18 milyon aktif kullanıcısı olduğunu söylemek mümkündür. Buna ek olarak ulaşımda QR kod ile ödeme projesi dünyaya öncülük etmiş bir projedir.

Possify ve BELBİM’den Çözüm Odaklı Proje

BELBİM, 2012 ve 2013 yıllarında Possify tarafından araç içi box pc sistemleri dahilinde projesini bünyesine dahil etti. Güvenilir ve kaliteleri ürünleri olan Possify ile bu proje dahilinde çalışmak istedi. Dayanıklı ve güçlü performansa sahip ürünleri ile Possify güvencesi ile Sintrones marka araç içi bilgisayar sistemini kullanmaya başladı.

Bu sistem sayesinde son teknolojik ürünler kullanılarak geniş bir GPS ağı kullanımı yapıldı. Bu iletişim ağı sayesinde araçlara yerleştirilen bu box pc ürünler işlevsel ve takip sistemi sağlayan ürünlerdir. Endüstriyel bilişim sektöründe öncü bir marka olan Possify bu ürünleri BELBİM projesine uyarlayarak projeyi teslim etti. Bu sayede araçların içinde bulunan bu sistem ile takip ağı oluşturulmuş oldu.

BELBİM’in bu proje kapsamında Possify markasını tercih etmesi bizler için bir onur niteliğindedir. Bu şekilde sektör bazlı entegre ettiğimiz ürünlerimiz ile birden farklı sektör dahilinde büyük firmalar ve markalar ile çalışmaya devam edeceğiz.

Possify Otomasyon Çözümleri BELBİM’de

Possify olarak her proje bizim için çok değerli ve kıymetlidir. Bu proje ile BELBİM’e sunduğumuz kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerimiz ile GPS takip sistemi araçlar için kullanmaya başladılar. Possify olarak müşteri memnuniyetini esas aldığımız iş süreçlerimizde her zaman titiz çalışmaya özen gösteriyoruz.

Müşteri talepleri doğrultusunda projelerimize şekil vererek yolumuza devam edeceğiz. Her projeye sürecinde detaylı analizler ve sektör bazlı adaptasyon uygulamaları sağlayarak gerçekleştiriyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimiz ile süreçlerimizi şeffaf bir şekilde aktararak sağlam temelleri olan iş ilişkileri doğrultusunda müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmak Possify markası için çok önem verdiğimiz konular arasında yer alıyor. Bu şekilde yeni projeler almaya ve müşterilerimize kaliteli ürünler dahilinde hizmet vermeye özen göstereceğiz.

Possify’dan Anahtar Teslim Projeler

Özellikle sunduğumuz anahtar teslim projelerde titizlikle her aşamada müşterilerimizin yanında oluyoruz. Müşterilerimize her süreci detaylı bir şekilde anlatarak akıllarında soru işareti oluşturmadan ürünlerimizi köklü markalara dahil ediyoruz. Müşterilerimiz memnun kalarak kaliteli ve dayanıklı ürünlerimizi uzun yıllar kullanmaya devam ediyor. Bu doğrultuda herhangi bir sorun olması dahilinde proje kapsamında teknik servis hizmetimizi her koşulda sunuyoruz.

Sorunları minimum düzeyde tutmak Possify kalitesinin önemli bir başarısıdır. BELBİM projesi de Possify için başarılı bir proje olup bu projeye dahil olduğumuz için onur duyuyoruz. Sektördeki diğer firmalar dahilinde BELBİM tarafından tercih edilmek büyük ayrıcalık ve avantajı içinde barındıran bir durumdur. Kaliteli ürünlerimiz dahilinde adımızı duyurmaya ve marka bilinirliğini arttırmaya günden güne devam edeceğiz.

Teknolojiyi yakından takip ederek gelişmiş teknolojik otomasyon çözümleri sunarak adımızı duyurmak bizim için büyük gurur niteliğindedir. Bu şekilde süreçlerimizi titiz ve özenli bir çalışma dahilinde sürdürerek kaliteden ödün vermeyen bir marka olarak sektörde yer edinmeye devam ediyoruz.