Cook Shop Projesi

Cook Shop için her şey yemek yapmanın ne kadar kişiye has ve eğlenceli olduğunun fark edilmesiyle başlamış bulunuyor. Aynı yemeği farklı ellerden aynı süreç dahilinde yapılması sonucunda bile farklı bir lezzet ortaya çıkar. Bunu esas olarak yeni tatlar yaratma heyecanı ile Cook Shop markası ortaya çıkmış. Yemek yemeyi seven kişilerin uğrak merkezi olan Cook Shop 2008 yılından bu yana hizmet vermeye devam ediyor. Kendini geliştirmeye devam eden Cook Shop markası Possify güvencesi ile 2021 yılından bu yana çalışmaya devam ediyor.

Possify Ürünleri Cook Shop’ta

Possify güvencesi ile Cook Shop markasına dahil ettiğimiz ürünlerimiz barkod okuyucular, para çekmecesi, pos terminal, müşteri ekranı ve fiş yazıcılardır. Yüksek donanıma sahip bu ürünler ile Cook Shop markası yemek yemeyi seven müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Buna ek olarak fiş yazıcıların üzerinde yer alan yağ koruma kapağı sayesinde uzun ömürlü kullanımı beraberinde getirir.

Possify markasına ait kaliteli barkod okuyucular sayesinde Cook Shop markasının depolama alanları daha verimli ve düzenli bir hal aldı. Bu sayede süreçleri daha hızlı yönetmeye başladılar. Barkod okuyucular ile üretim ve depolama alanlarında verimliliğini arttırmayı amaçlayan sektörde yer etmiş firmalar arasında yer alan Possify olarak Cook Shop ailesine restoran otomasyon donanımlarını sektöre uyarlayarak hizmet verdik. Bu doğrultuda barkod okuyucuların yıldırım hızında tarama ve aygılaması sayesinde süreçlerini verimli bir şekilde yönetmeye başladılar.

Barkod okuyuculardaki verilerin depolanması ile ürün stok takibinin maksimum seviyede hızlı bir şekilde düzenlediler. Endüstriyel amaçlı üretilen barkod okuyucular uzun ömürlü yüksek performans sunabilmek adına üretilen ürünler olduğu için Cook Shop markası zamandan da tasarruf etmiş oldu.

Bu ürüne ek olarak Cook Shop ailesine dahil edilen para çekmecesi, müşteri ekranı ve fiş yazıcılar sayesinde sipariş alma süreçlerini kolay ve hızlı bir şekilde organize ettiler. Buna ek olarak fiş yazıcıların üzerinde yer alan yağ koruma kapağı sayesinde güvenli kullanım için ideal cihazlardır. Bu ürünler kullanımı itibari ile kolay olmasından kaynaklı Cook Shop ailesi adapte sorunu yaşamadan yenilikleri bünyesine dahil etti.

Yeniliğe ve gelişime açık olan bir marka olan Cook Shop ailesine bu süreç dahilinde teknik servis hizmeti de verildi. Her koşulda müşterilerimize destek olmaya ve onların taleplerini esas alarak süreçlerimizi yönettiğimiz gibi Cook Shop projesinde de aynı şekilde süreçlerimizi yönettik. Bu şekilde teknik bir sorun olması dahilinde donanımlı ekibimiz en kısa sürede destek olarak Cook Shop ailesinin yanında olmaya özen gösterdik.

Possify Farkıyla Etkili Çözümler

Possify güvenceli ürünler ve teknik servis desteği sayesinde hızlı ve verimli bir şekilde yol kat eden Cook Shop ailesi yemek severlere hizmet vermeye devam ediyor. Bu sayede sağlam temellere atılmış bir şekilde kurduğumuz iş ilişkilerimiz ile müşteri memnuniyetini kazanmış bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Her zaman müşterinin taleplerini esas alarak sektör bazlı uyarlamalar dahilinde ürünlerimizi müşterilerimize sunuyoruz. Güvenilir hizmet anlayışımız ile verimli ve hızlı bir süreci devam ettiriyoruz.

Sektöründe öncü bir firma olarak sunduğumuz projelerde her zaman titizlikle çalışmaya özen gösteriyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için en dikkat ettiğimiz konular arasında yer alıyor. Bu doğrultuda müşteri taleplerini esas alarak süreçlerimizi yönetiyor ve hizmet vermeye devam ediyoruz.

Süreçlerimizin organizasyonunu yaparken müşterilerimize açık bir şekilde süreç aktarımı yaparak akıllarında bir soru işareti kalmamasına özen gösteriyoruz. Bu şekilde her zaman müşterilerimizin yanında olup hizmet veriyoruz ve bu şekilde yolumuza devam edeceğiz. Cook Shop projesini başarılı bir şekilde yöneterek yeni projeler içinde aynı titizlikle çalışmaya devam edeceğiz.