HAKKIMIZDA

Possify, sektöründe önder bir marka olma yolunda ilerlerken teknolojik birçok alanda tam donanımlı otomasyon hizmetleri verir. Üretim ile birlikte gerekli tüm çözümleri de beraberinde getirmekle birlikte anahtar teslim şekilde çalışır ve garantili teknik servis imkanı sunar. Sektörün öncü yerel markası Possify, geniş ürün yelpazesi ile hizmetinize sunulmuştur. Kaliteli ürün seçenekleri ile destek duyduğunuz anda çözüm üretebilen Possify, birçok alanda komple çözüm üreten bir markadır. Verilen hizmetler genel olarak şöyledir:

Perakende, Üretim, Lojistik, Restoran, Market, Mağaza, Fabrika, Depo Otomasyonlarını sağlayan donanım cihazlarını (Pos terminal, El Terminali, Eft Pos Ödeme Terminali, Endüstriyel Panel Pc, Endüstriyel Box Pc, Endüstriyel tablet, Fiş yazıcı, Barkod yazıcı, Endüstriyel etiket yazıcı, Kablosuz yazıcı, Kiosk yazıcı, Mobil yazıcı, Barkod Okuyucu, Para çekmecesi, Müşteri ekranı, Kiosk çözümleri, Panel ayakları, Adaptörler, Aksesuarlar, Pos Teraziler, Opsiyonel yükseltmeler gibi)  sizlere sunmak, ithalatı ve satışını gerçekleştirmek.

TEK NOKTADAN GÜVENİLİR TEDARİK VE SİPARİŞ İMKANI

Geniş bir tedarikçi ağı ile çalışmaya devam eden Possify ailesi olarak kendi ürünlerimizin altyapısını sağlarken diğer yandan köklü firmaların Türkiye satışlarıyla da ilgilenmekteyiz. Possify markası AutoID (Seuic), Gainscha (Gprinter), Urovo, Sintrones gibi kendi alanında dünyanın en önemli üreticilerinin Türkiye satışlarını yürütmektedir. Bu sebeple tek bir noktadan güvenilir tedarik ve sipariş olanağı sunmakta ve projelere gözle görülür ürün yelpazesi imkanı sağlamaktayız.