BEDAŞ Projesi

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş., Türkiye Elektrik Kurumu 15 Temmuz 1970 tarihli 1312 sayılı yasa ile kurulmuş bir kuruluştur. Resmî gazetede yayınlanmasının ardından İstanbul ilini merkez alarak Edirne, Kırklareli gibi Marmara Bölgesi illerinde Türkiye Elektrik Kurumu’na bağlı olarak Boğaziçi Elektrik Dağıtım Müessesesi olarak devam edilmiştir. 1989 yılında ismi değişen Boğaziçi Elektrik Dağıtım müessesesi ismi İstanbul Elektrik Müessesesi olarak değiştirilmiştir. Bu faaliyeti sadece İstanbul ili ile sınırlandırılmıştır. BEDAŞ ismi ile anılmaktadır.

Possify Mobil Çözümleri BEDAŞ’ta

Possify markası güvencesi dahilinde BEDAŞ bünyesine etiket yazıcılar ve fiş yazıcılar dahil edildi. BEDAŞ, akıllı perakende sektöründe güvenli ürünleri olan Possify tarafından tüm şubeleri için toplu satın alma işlemi gerçekleştirdi. Possify güvencesi ile dayanıklı ve kaliteli etiket yazıcıları ile mobil çözümler BEDAŞ bünyesine dahil edildi. BEDAŞ’ın Possify ailesini tercih etmesi adına gururlu ve mutlu olduğumuzu belirtmemiz gerekir.

Yazıcılar birçok çeşidi bulunur ve talep doğrultusunda şekillendirilmiş ürünlerdir. Termal yazıcılar, termal transfer ve doğrudan termal baskı olmak üzere iki farklı çalışma yönetimi bulunur. Her iki yöntem dahilinde ısıtılmış bir baskı aracılığı ile yazma ve basma işlemi gerçekleştirilir. Dayanıklı uzun ömürlü kullanıma sahip bu ürünler Possify güvencesi ile satışı gerçekleştirilmektedir.

Dahil olduğumuz bu proje sürecinde etiket yazıcı, fiş yazıcı gibi mobil çözümler sunuldu. Sektör bazlı olarak entegrasyon sağlanarak kullanım talimatları dahilinde BEDAŞ bünyesine dahil edilen bu ürünler verimli bir şekilde kullanılarak bu süreçten memnun kaldığını belirtmemiz gerekir.

Possify’ın Çözümleri ile Fark Yaratan BEDAŞ

Possify olarak BEDAŞ ile çalıştığımız için çok gururluyuz. Büyük markalara sunduğumuz projelerimiz sayesinde yeni projelerimize emin adımlarla ilerliyoruz. Güvenilir ve uzun ömürlü kullanım ve teknik servis hizmetimizi her koşulda sunduğumuz için müşterilerimizin bizleri tercih etme oranını arttırmış oluyoruz. Her zaman müşteri odaklı yaklaştığımız projelerimiz ile müşterilerimizin taleplerini esas alarak süreçlerimizin temellerini oluşturuyoruz. Bu doğrultuda uzun ömürlü kullanım sağlanabilecek ürünler için hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz.

BEDAŞ ile gerçekleştirdiğimiz proje dahilinde sunduğumuz mobil çözümler için her koşulda teknik servis hizmetimiz ile bir sorun olması halinde anında müdahale ederek sorunları minimumda tutmaya özen gösteriyoruz. BEDAŞ güvenilir bir marka olarak Possify ailesine ait ürünleri bünyesine dahil ederek bizleri gururlandırdı.

Her proje ve çalıştığımız marka bizim için çok önemlidir. Bu doğrultuda müşterilerimizin taleplerini esas alarak yolumuza devam etmeye çalışıyoruz. Teknik servis ekibimiz ürün kullanım ve talimatlarını süreçlerinde herhangi bir aksama olmaması adına detaylı bir şekilde anlatarak ürün kullanımlarında müşterilerimizin aklında soru işareti bırakmamak için özenle çalışmalarını sürdürüyor. Bu sayede müşteri memnuniyetini kazanmış donanımlı ekip dahilinde her projeye aynı özveri ve titizlikle hazırlanıyoruz. Possify olarak ürünlerimizin kalitesiyle ve müşterilerimize sunduğumuz hizmet dahilinde her geçen gün adımızı duyurmaya devam edeceğiz.

Kalitemizden ödün vermeden güvenilir iş ilişkileri kurarak devam ettiğimiz yolumuza müşteri memnuniyetini arkamıza alarak yeni projelere imza atmaya devam ediyoruz. Her proje bizim için ayrı bir başarı hikayesi BEDAŞ projemizde buna dahil. BEDAŞ bünyesine dahil ettiğimiz otomasyon sistemleri sayesinde süreçlerin verimli ve hızlı bir şekilde yürütülmesinden dolayı gurur duyuyoruz.