CNC Fabrika Otomasyon Projesi

CNC fabrika otomasyon projesi, birçok firmanın yararlanabileceği çözümleri kapsar. Possify tarafından geliştirilen çözümler sayesinde, üretim fabrikalarındaki çalışma süreçleri daha pratik hâle gelmiştir. Panel PC konusundaki geliştirmeleri ile öne çıkan Possify, bu ürünü ile CNC üretim fabrikalarının ihtiyaçlarını verimli bir şekilde karşılayabilmektedir.

Possify Güvencesi CNC Üretim Fabrikalarında

CNC üretim fabrikalarının hızlı üretim sağlayabilmesi adına üretim sürecine, kaliteli ve sağlam ürünler olan Panel PC çözümleri dahil edildi. Bu sayede üretim hizmetleri daha verimli ve hızlı bir hâl aldı. Panel PC çözümleri, zarif ve estetik olmasının yanında hızlı kontrol sağlayabilen sistem ağlarına da hızlı erişim sağlayabileceğiniz sistemlerdir. CNC üretim fabrikaları, Possify güvencesi dahilinde bu ürünleri bünyesine dahil edebilmektedir.

Dokunmatik Panel PC’ler fansız yeni nesil şık tasarıma sahip modellerdir. Bu ürünler özelinde farklı SSD, HDD seçenekleri sayesinde kişisel dosyalarınızı ve uygulamalarını kolay bir şekilde depolama imkânı sağlar. Buna ek olarak dayanıklı kapasitif 10 noktalı dokunmatik ekranı sayesinde de zorlu üretim koşullarında bile kalem, eldiven ve su ile rahat bir şekilde kullanılmak üzere tasarlanmış ürünlerdir.

Panel PC Çözümlerinin CNC Üretim Fabrikalarına Katkıları

Dokunmatik panel PC çözümleri diğer teknolojik ekranlara kıyasla en az enerji tüketimi sağlarken güç verimliliğini de beraberinde getirir. Endüstriyel amaçlı üretilen bu ürünler oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Panel PC’leri ayaklı bir şekilde de kullanabilirsiniz. Buna ek olarak 10*10 Vesa standardı sayesinde ise boyut farkı olmadan bu cihazları duvara monte ederek de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Endüstriyel bilişim hizmetleri sunmaya ve son teknolojiyi takip etmeye devam eden Possify markalı ürünler 2 yıl garantilidir. Ayrıca CNC üretim fabrikalarına teknik servis desteği de Possify tarafından sağlanmaktadır.

Birçok kullanım amacı olan bu ürünler, sektör bazlı entegrasyonları sağlanarak CNC üretim fabrikalarına teslim edilmektedir. PC çözümleri 2 Gigabit Ethernet ve Wi-fi modülüne sahip ürünlerdir. Buna ek olarak hızlı ethernet portu sunan adaptörleri mevcuttur. Bu sayede veri aktarımını çok hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Cihazlar arası haberleşmeyi sağlayabilen bu ürünler aynı zamanda en yüksek hızda ve uzak mesafede veri transferini de kolay bir hale getirir.

Possify güvencesi ile CNC üretim fabrikaları bünyesine dahil edilen bu cihazlar sayesinde süreçlerinin daha hızlı ve verimli olmalarına katkı sağlandı. Panel PC çözümleri ile mevcut süreçleri daha iyi bir hal alırken veri transferi ve takibi konusunda da büyük yol kat ettiler. Bu ürünleri CNC üretim fabrikalarının bünyesine dahil ettiğimiz ve süreçlerin iyileşmesine katkı da bulunduğumuz için Possify ailesi olarak çok mutluyuz.

Çözüm Odaklı Possify Farkı

Sektöründe öncü bir marka olarak yolumuza devam ederken yeni projelere imza atmaya her zaman yeni işlerle kendimizi geliştirmeye ve iyileştirmeye devam edeceğiz. CNC fabrika otomasyon projesine dahil olduğumuz için çok mutluyuz. Süreci en iyi şekilde yöneterek her koşulda müşterilerimizin yanında olup destek vererek projeyi başarıyla sürdürdük.

Her proje bizim için çok değerlidir. CNC fabrika otomasyon projesinde olduğu gibi müşteri taleplerini esas alarak süreçlerimizi oluşturduk. Bu sayede müşteri memnuniyetini esas alan politikamızdan ödün vermeden projelerimizi teslim etmeye ve yeni projelerimizde de aynı bilinçte çalışmaya devam edeceğiz. Her proje bizim için ayrı bir başarı hikayesidir. Bu hikayelerin arasına CNC otomasyon projesini de eklediğimiz için çok mutluyuz.