Pizza Lazza Projesi

Pizza Lazza ailesi kalitelerini hesaplı bir şekilde sunmayı ilke edinerek yollarına devam eden köklü bir firmadır. Doğru malzeme kullanıp doğru besin değerleri dahilinde ürünlerini sağlıklı ve doyurucu bir şekilde sunmaya devam ediyorlar. Pizza Lazza’nın geniş menü yelpazesi içinde sadece pizza bulunmuyor. Leziz pizzalara ek olarak Karadeniz’in kapalı pide kültürü ile İtalya’nın kapalı pizza kültürünü harmanlayarak Lazza’yı tasarladılar. Lazza’nın pizzadan farkı, fırınlanma şekli ve malzemeleridir. Bu şekilde leziz tatları sevenleri ile buluşturmaya devam ediyor. Gelişime açık bir firma olan Pizza Lazza ailesi Possify ile 2018 yılında tanışıp 2021 yılına kadar hizmet almaya devam ettiler.

Pizza Lazza’da Possify Ürünleri

Pizza Lazza, sektöründe ünlü bir marka olan Possify güvencesi ile 2018 yılında çalışmaya başladı ve bu süre 2021 yılına kadar devam etti. Possify tarafından para çekmecesi, fiş yazıcı, müşteri ekranı, pos terminali gibi birçok restoran otomasyon donanımı Pizza Lazza ailesine dahil edildi. Bununla beraber fiş yazıcıların üzerinde bulunan yağ koruma kapağı sayesinde uzun ömürlü kullanıma uygun bir şekilde dizayn edilen ürünlerdir.

Possify tarafından sunulan restoran çözümleri sayesinde Pizza Lazza’nın iş süreçleri daha iyi bir hal aldı. Kaliteli ve güvenli ürünler sayesinde hızlı sipariş alabilme özellikleri gelişti ve müşterilerine daha iyi bir hizmet vermeye devam ettiler.

Pizza Lazza ailesi süreçlerini daha iyi hale getirebilmek için 2018 ve 2021 yılları dahilinde otomasyon çözümlerinden yararlanarak süreçlerini iyi hale getirmiş oldu. Bu süre zarfında Possify tarafından süreçlerini oturtana kadar teknik servis desteği almaya devam etti. Bu süre zarfında temelleri sağlam ilişkiler kurularak 3 sene zarfında hizmet verilmeye devam etmiştir.

Barkod okuyucular ile Pizza Lazza ailesi büyük avantajlar elde etmiş oldu. Pizza Lazza bünyesine dahil edilen sistemler dahilinde depolama alanları daha iyi ve verimli bir şekilde kullanmaya başladılar. Possify güvencesi dahilinde Pizza Lazza firmasına dahil edilen restoran otomasyon donanımları ile düşük kontrastı olan barkodları bile kolay bir şekilde okutarak bilgi akışını rahatlıkla sağladılar.

Bu sayede depolama ve üretim anlamında verimliliği sağlamış oldular. Ayrıca barkod okuyucular ürün kombinasyonlarını sağlayabilmeleri için büyük avantaj sağlamış oldu. Buna ek olarak barkod okuyucular endüstriyel amaçlı üretilen ürünler olması sayesinde 5 yıldan fazla kullanım ömrü bulunur. Bu sayede Pizza Lazza ailesi hem zamandan hem de birçok masraftan tasarruf etmiş oldu.

Bu ürüne ek olarak Possify tarafından pos terminali, para çekmecesi, fiş yazıcı ve müşteri ekranı gibi ürünlerde Pizza Lazza bünyesine dahil edildi. Bu ürünler sayesinde sipariş alma süreçleri daha verimli bir hal alırken hızlı sipariş alabilmeleri konusunda büyük avantaj sağlamış oldular. Bu vesile ile Possify güvencesi sayesinde temin edilen ürünler ile iç süreçlerini düzene sokarak pizza severlere kaliteli ve hızlı bir hizmet vermeye devam ettiler.

Pizza Lazza Projesinde Possify Farkı

Possify sektöründe öncü bir marka olarak birden fazla sektöründe yer etmiş firma ile çalışmaya devam ediyor. Bu sayede marka bilinirliğimizi artırarak müşteri memnuniyeti kazanmış oluyoruz. Possify farkı ile Pizza Lazza ailesine dahil ettiğimiz ürünler sayesinde birçok işleyişleri daha verimli bir hal alırken hizmet alındığı süre zarfında her zaman iletişimde kaldığımız güzel bir iş ortaya çıkardık.

Bu projemiz dahilinde de müşteri memnuniyetini esas alarak devam ettiğimiz politikamız ile her süreçte Pizza Lazza ailesine destek olmaya devam ettik ve bundan sonraki projelerimiz ve süreçlerimiz için de aynı titizlik ve hassasiyet dahilinde süreçlerimizi yönetmeye devam edeceğiz.