Feka Otomotiv ve Possify Ortak Paydada Buluşuyor!
Feka Otomotiv, 1988 yılında Bursa’da kurulan global tedarik şirketidir. Faaliyetlerini otomotiv sektöründe sürdüren şirket, Türkiye’nin önde gelen sanayi bölgelerinden biri olan Bursa Organize Sanayi Bölgesinde yer almaktadır. Sektörde 35 yıllık tecrübeye sahip bir Türk firması olarak dünyaya açılan Feka Otomotiv, dünya devi markaları arasında yerini alan bir KOBİ’dir. Çalışmalarında disiplini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmanın bünyesinde birbirine entegre şekilde seri üretim, parça tasarımı, kalıp ve üretim üretimi gibi pek çok alanda faaliyet gerçekleştiriliyor. Feka ve Possify’in güçlerini birleştirmesiyle sağlanan panel pc projesi sayesinde, işlevsel tasarımıyla birçok farklı alanda kullanılabilen dokunmatik ekran bilgisayarları hayata geçirdi.

Feka Otomotiv Üretim Bölümü Panel PC Projesi
Feka Otomotiv, tam donanımlı otomasyon hizmetlerinin öncü markası Possify ile sağladığı iş birliği neticesinde Panel Pc Projesini hayata geçirerek endüstriyel panel pc cihazlarından yararlanmaya başladı. Tecrübesi ve sektördeki iradesiyle adından söz ettiren Feka, bu proje sayesinde üretim otomasyonunu geliştirerek daha güçlü performans hedefini gerçekleştirmiştir. Possify ile endüstriyel bilişimden yararlanan Feka Otomotiv, bu proje sayesinde iletişim ağını geliştirmeyi başarmıştır. Ekran bilgisayarı ile zamandan tasarruf sağlayan firma, aynı zamanda teknolojik anlamda sektördeki rakiplerinden de bir adım öne geçmiştir.

Possify Endüstriyel Panel PC
Endüstriyel alanda kullanılan ekran ve bilgisayarlar, firmalara birçok alanda kolaylık sağlamaktadır. Fabrikaların teknik donanımlarını oluşturan ve üretim alanlarında kullanılan panel pc modelleri; firmalara dayanıklılık ve uzun ömürlülük vaat etmektedir. Sektörün en çok tercih edilen markası Possify, ürettikleri panel pc cihazları ile müşterilerine avantaj sağlıyor. Minimalist tasarıma sahip cihazlar; dev ekranların ve kabloların kapladığı alana göre çok daha az yer kaplayarak yer tasarrufu sağlar. 7/24 çalışır vaziyette kullanılabilen endüstriyel panel pcler gelişmiş özellikleri sayesinde düşük enerji ile yüksek performans sağlar. Elverişli tasarımı ile özelleştirilerek her alanda kullanılabilen ekran bilgisayarları; bilgi ekranı, dijital sinyal sistemleri, güvenlik sistemleri, navigasyon sistemleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel iletişim sistemleri gibi alanlarda verimli bir şekilde kullanılabiliyor. Yüksek teknoloji ile üretilen bu cihazlar uzun ömürlü kullanıma uygun yapısıyla Endüstriyel ve dış alana hizmet etmektedir.

Possify endüstriyel panel pc ürünleri 9.7 inçten 21.5 inçe kadar değişen boyuta sahiplerdir. Dokunmatik ekran özelliği ile günümüz teknolojisine uyum sağlayan ve kullanımı oldukça kolay olan cihazlar VESA uyumludurlar. Endüstriyel alan için mihenk taşı olan ve bu denli işleve sahip Panel PC’ler, kendilerinden beklenene karşılık vermek durumunda kalırlar. Her alanda kullanım için çoklu ve farklı türde port girişine sahiptirler.
Possify’ın yükse CPU’lu panel PC’leri yüksek performansları ile müşteri memnuniyetini zirveye taşımayı başarırlar. Fansız tasarıma sahip cihazlar, kendiliğinden soğutma sistemine sahip olarak üretilmişlerdir. Bu da endüstriyel sektörün yoğun koşuşturmacasında cihazların fonksiyonlarının ve performanslarının kaybedilmemesi açısından gereklidir. Kullanım kolaylığı, en bilinen ve güvenilir işletim sistemlerini kullanması, 2 yıl garantisi, teknik destek imkânı ve kalitesiyle Possify PC paneller bu işin zirvesine oynamayı başarıyor.

Possify Üretim Otomasyonu
Üretim sektörü günden güne büyüyen bir sektör. Buna uyum sağlayamayan firmalar elenirken, teknolojiyi bünyelerine entegre ederek çağa ayak uyduran firmalar kazanıyor. Zaman ve enerji tasarrufu sağlayan otomasyon sistemleri, eskiden insan gücüyle gerçekleştirilen birçok işi yapay zekâ sayesinden saniyeler içinde hallediyor. Otomasyon sistemlerinin öneminin bilincinde olarak, iş ortaklarımız ve yol arkadaşlarımızla deneyimlerimizi, dayanıklı ve kaliteli ürünlerimizi paylaşıyoruz. Bundandır ki her geçen gün çalıştığımız isimlere bir yenisini daha ekliyoruz.