Espresso Lab Projesi

Espresso Lab, 2014 yılında ilk mağazasını İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde açarak piyasaya giriş yaptı. Dünyadaki gurme kahve lezzetlerini Türkiye’nin yenilikçi kahve zincirini kurarak adını duyurmuş oldu. Kahve tutkunlarının müptelası olduğu Espresso Lab, her geçen gün leziz kahveleri severleri ile buluşturmaya devam ediyor. Dünya çapında 106 mağazası olan Espresso Lab, daha da büyümeye devam ediyor.

Possify Otomasyon Çözümleri Espresso Lab’ta

Espresso Lab, süreçlerini iyileştirmek adına Possify güvencesi ile restoran çözümleri dahilinde çalışmaya karar verdi. Bu doğrultuda Espresso Lab bünyesine pos terminali, barkod okuyucu, para çekmecesi, fiş yazıcı, müşteri ekranı gibi restoran otomasyon çözümleri dahil edildi. Kaliteli ve güvenilir ürünler sayesinde iş süreçleri daha iyi bir hale gelmesi için adımlar atıldı. Espresso Lab, bu ürünler sayesinde mevcut süreçlerini daha iyi hale getirmeyi amaçladı. Possify güvencesi dahilinde sunulan ürünler ile iş süreçleri daha verimli ve hızlı bir hal aldı.

Espresso Lab ailesine uyarlanarak dizayn edilen barkod okuyucular depolama alanlarının düzenli ve sistematik olarak işlemesi için büyük katkılar sağladı. Barkod okuyucular ile stok takibini ve kontrolünü düzenli bir şekilde yapmaya başladılar. Bu verileri kolay bir şekilde depolayarak geriye dönük veri takibi de sağlayabilir hale geldiler. Bu vesile ile daha verimli ve hızlı bir şekilde süreçlerini yönetmeye başladılar.  Uluslararası bir firma olan Espresso Lab ailesi için bu çok önemli bir detaydır.

Yeme içme sektöründe kullanılan diğer ürünlerden en önemli ve dikkat çekici olanları, pos terminali, para çekmecesi, fiş yazıcı ve müşteri ekranıdır. Possify tarafından sunulan otomasyon çözümleri sayesinde sipariş alma süreçlerinde hızlı bir sonuç aldılar. Bu sayede hızlı ve pratik bir şekilde satış işlemini sağlamaya başladılar. Bununla beraber ödeme aşamasında da müşterileri bekletmeden hızlı bir şekilde süreçlerini yönetmeye başladılar.

Possify tarafından Espresso Lab bünyesine dahil edilen ürünler sayesinde hızlı sipariş alarak müşteri memnuniyeti kazanmış bir şekilde kahve severlere hizmet vermeye devam ettiler. Possify güvencesi ile sunulan bu ürünler teknik bir sorun olması halinde her koşulda müşterilerimizin yanında olarak sorunların çözülmesi adına destek vermeye devam ettik.

Possify olarak sunduğumuz her proje için satış gerçekleştikten sonraki süreçte de müşterimize teknik servis hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Bu sayede süreç ile ilgili herhangi bir sorun olması dahilinde Possify ailesi olarak anında müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Tecrübeli ve donanımlı ekibimiz ile müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Possify ile Farklı Çözümler

Espresso Lab ile devam ettirdiğimiz bu proje dahilinde sektör bazlı olarak ürünleri uyarlayarak ve sektörel olarak en kullanışlı ürünler dahilinde hizmet sunmaya özen gösterdik. Bu sayede iki tarafta memnun bir şekilde süreçlerimizi devam ettirdik.

Possify olarak esas aldığımız müşteri memnuniyeti dahilinde her projede olduğu gibi bu proje içinde müşterimize net olarak süreçlerimizi aktardık. Bu sayede güvenilir iş ilişkileri kurduk. Buna ek olarak her proje Possify ailesi olarak bizim için çok önemli ve değerlidir. Espresso Lab ile çalıştığımız süre zarfında da büyük hassasiyet göstererek müşterimizin talepleri doğrultusunda süreçlerimizi şekillendirdik.

İş süreçlerimizi her zaman şeffaf bir şekilde müşterilerimiz ile paylaşarak güvenilir ve sağlam temelleri olan iş ilişkileri kurmayı özen gösteriyoruz ve bunun için çalışmalarımıza titizlikle devam ediyoruz. Possify olarak Espresso Lab ailesine 2017 ve 2018 yıllarında hizmet vermiş bulunuyoruz.